Zavrieť

Porady

Kde v bratislavskom centre je podla vas najlepšia navstevnost?

Mate niekto predstavu, ako by ziskat udaje o navstevnosti jednotlivych ulic v centre Bratislavy? Stretli ste sa s nejakou oficialnou statistikou navstevnosti? Rozmyslame prestahovat obchod z Obchodnej ulice ale nie sme si isti kam by bolo vyhodnejsie. Velke nakupne centra zatial ani neposlali ponuku ake maju ceny a podmienky. Preto rozmyslame zostat v centre ale otazka je, ci zostat kde sme alebo sa presunut.Dakujem za Vase skusenosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Obchodna ulica velmi upada a nahradzaju ju obchodne centra. Ci sa nejaky obchod uchyti niekde inde v centre, to pochybujem, v podstate okrem toho ake su krcmy v centre, netusim ake su tam obchody... ani ci vlastne este su nejake. Registrujem nejake knihkupectvo a potom same kaviarne a krcmy...

    Aky mas obchod?

    ak je to oblecenie, tak podla mna obchodne centrum. a najviac sa mi paci AVION

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...myslím, že nezáleží na tom, aké podmienky majú veľké centrá, to si zistíš aj osobne, návštevou v nich, prejdeš po obchodoch a vidíš návštevnosť...v tvojom prípade ide o to, ako sa dokážeš predať- čo ponúkaš, aké máš ceny,akú ústretovosť voči zákazníkom a akú si urobíš reklamu..nepíšeš, čo predávaš...lebo drahých obchodov ( s textilom, napr.,) je na obchodnej veru dosť- len ceny sú vysoké a za dosť nekvalitný tovar...

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

    A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    zk24 Pozri príspevok
    Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

    A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke
    ja som len vychádzala z otázky v téme....kde je najväčšia.... nuž tam ....

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Ved ja som nijakym sposobom nereagovala na tvoj prispevok Neviem kde je aka navstevnost, len uvazujem, ze ci je sanca sa do obchodneho centra vobec dostat. lebo je priam nemozne si myslim.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    zk24 Pozri príspevok
    Ved ja som nijakym sposobom nereagovala na tvoj prispevok Neviem kde je aka navstevnost, len uvazujem, ze ci je sanca sa do obchodneho centra vobec dostat. lebo je priam nemozne si myslim.
    Když sou many....
    Co sa tyka obchodnych centier, urcite sa mi cenu ziskat podari, ci nam budu vediet dat zaujimavu ponuku to sa ukaze. Mne teraz prave islo o mestske centrum BA, myslite si, ze su niektore ulice TOP navstevovane, pripadne navstevovanejsie ako Obchodna? Rozmyslala som o Panskej, Michalskej, Venturskej a podobne.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    aduliatko Pozri príspevok
    Co sa tyka obchodnych centier, urcite sa mi cenu ziskat podari, ci nam budu vediet dat zaujimavu ponuku to sa ukaze. Mne teraz prave islo o mestske centrum BA, myslite si, ze su niektore ulice TOP navstevovane, pripadne navstevovanejsie ako Obchodna? Rozmyslala som o Panskej, Michalskej, Venturskej a podobne.
    Mne osobne sa zdá obchodná dosť navštevovaná. Máme tam tiež prevádzku a vždy sa musíme prebíjať do nej medzi ľudmi. Neviem, či nájdeš lepšiu ulicu v centre BA, ale michalská to určite nebude... Na obchodnej chodia aj električky, čo tiež spraví veľa

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    zk24 Pozri príspevok
    Neviem teda ake je najomne na obchodnej, ale aupark pred cca 3 rokmi za malu predajnu na oblecenie pytal 250,000 skk mesacne.

    A do auparku nie je sanca sa dostat, pre nejakeho sukromneho podnikatela urcite nie. Jedine ze by sme hovorili o McDonald prevadzke
    teraz kaviareň 30 000eu mesačne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.