Zavrieť

Porady

Tak nám vylosovali šťastlivcov, ktorí majú zajtra daňovú kontrolu :)

Ako počúvam, koľko podnetov dostali daniari na "divné" pokladničné bločky, tak mám pocit, že ostatí podnikatelia, zvlášť tí veľkí si môžu vydýchnuť Kým toto skontrolujú, tak dostanú budúci týždeň ďalšiu tisícku...
A všetci ostatní konečne zaznamenajú zmenšenú buzeráciu zo strany štátu Iné, ako kontroly vadných bločkov nebudú stíhať...

Tak konečne som pochopila, o čo išlo, keď sa stále hovorilo o znižovaní byrokratického zaťaženia podnikateľov
Usporiadat
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No zatiaľ znížia zaťaženie daňových kontrolenkov - už pôjdu len po vylosovaných bločkoch a kasách, ktoré ich vytlačili (prípadne podnety dali) - ostatné - nevylosované, ale "skontrolované" - tie to majú v suchu (i pokladne).
Výsledok - miesto niekoľko sto kontrol im bude stačiť niekoľko desiatok - a všetko za rovnaký plat.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

misoft
No zatiaľ znížia zaťaženie daňových kontrolenkov - už pôjdu len po vylosovaných bločkoch a kasách, ktoré ich vytlačili (prípadne podnety dali) - ostatné - nevylosované, ale "skontrolované" - tie to majú v suchu (i pokladne).
Výsledok - miesto niekoľko sto kontrol im bude stačiť niekoľko desiatok - a všetko za rovnaký plat.
A akú percentuálne vysokú úspešnosť kontrol dosiahnu

To sa len bude Kazisvet vyškierať.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Treba posielať ak tak bločky od číňanov.A z pracovísk blízkych poslancom.
4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tuším nie som sama,ktorej sa nezobrazujú príspevky :-DDD
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
ani ja nic nevidim od Oliwy
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

zaujímavé že ja tam nevidím žiaden supermarket ani hypermarket, aj keď si myslím že väčšina bločkov na SR je práve z potravinových reťazcov.
Čo je ale pravda tak žiaden potravinový reťazec nekráti DPH, nakoľko to "ukrátenie" sa nikdy nedostane do vrecka jednotlivcovi /zamestnancovi/ ako je to pri iných spoločnostiach ktoré majú konkrétneho človeka-majiteľa...

U reťazcov nikto nemá záujem uchmatnúť niečo zo štátneho rozpočtu krátením dane, lebo všetci sú iba zamestnanci....
Naposledy upravil Nandrolon : 01.10.13 at 09:50
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nandrolon
zaujímavé že ja tam nevidím žiaden supermarket ani hypermarket, aj keď si myslím že väčšina bločkov na SR je práve z potravinových reťazcov.
Čo je ale pravda tak žiaden potravinový reťazec nekráti DPH, nakoľko to "ukrátenie" sa nikdy nedostane do vrecka jednotlivcovi /zamestnancovi/ ako je to pri iných spoločnostiach ktoré majú konkrétneho človeka-majiteľa...

U reťazcov nikto nemá záujem uchmatnúť niečo zo štátneho rozpočtu krátením dane, lebo všetci sú iba zamestnanci....
A práve pre to mali byť obchodné reťazce z tejto lotérie vynechané.
Mali to urobiť len pre služby a Čiňanov.
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Nandrolon
zaujímavé že ja tam nevidím žiaden supermarket ani hypermarket, aj keď si myslím že väčšina bločkov na SR je práve z potravinových reťazcov.
....
.. no a ja teraz počúvam, že tých "mojich" 10 tisíc vyhral nejaký zákazník košického supermarketu ...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R
Nandrolon
zaujímavé že ja tam nevidím žiaden supermarket ani hypermarket, aj keď si myslím že väčšina bločkov na SR je práve z potravinových reťazcov.
....
.. no a ja teraz počúvam, že tých "mojich" 10 tisíc vyhral nejaký zákazník košického supermarketu ...
pokladník alebo upratovač
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať