Zavrieť

Porady

Prekážky v práci

Pracovník bol na pohrebe svojho starého otca , s ktorým nežil v spoločnej domácnosti. Podľa mňa to má len ospravedlnené, bez náhrady mzdy. Je to správne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Prečítaj si opatrne §141 písm.d ods.3, kde pri prarodičovi nemusi byť splnená podmienka spoloč.domácnosti, to sa týka len tých ostat. osôb

    Ludka M je offline (nepripojený) Ludka M

    som aká som ... Ludka M
    §141 d. 3 ....pracovné voľno s náhradou mzdy na nevyhnutne potrebný čas najviac na jeden den na účasť na pohrebe prerodiča alebo vnuka zamestnanca , alebo prarodiča jeho manžela, alebo ...

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Takže podmienka aby žila v spoločnej domácnosti sa vzťahuje len na "inú osobu"?

    Jura je offline (nepripojený) Jura

    Jura
    Záleží od toho, či služobne alebo súkromne bol na výsluchu. Pozri §§ 136,137,138 ZP.

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Na výsluchu bol súkromne, len v §136 je uvedené, že zamestnavatel poskytne volno bez náhrady mzdy, ak sa so zamestnancom nedohodne inak. Zamestnavatel by mu chcel tento den zaplatit, moze?

    Jura je offline (nepripojený) Jura

    Jura
    V ZP § 136 citujem, druhá veta: Pracovné voľno poskytne zamestnávateľ bez náhra-
    dy mzdy, ak tento zákon, osobitný predpis alebo kolekt. zmluva neustanovuje inak
    alebo "ak sa zamestnávateľ so zamestnancom nedohodne inak."

    Peťo je offline (nepripojený) Peťo

    Peťo
    Najprv je potrebné presne definovať prekážku. Ak je to prekážka z dôvodou všeobecného záujmu , vychádzal by som z § 136 ZP / občianska povinnosť/ a následne z § 137 , ktorý do občianskej povinnosti zahrňa aj činnosť svedka. Pokiaľ by mi zamestnanec dokladoval, že je pozvaný na výsluch ako svedok , postupoval ako už bolo uvedené vyššie. Keby by bol pozvaný ako obžalovaný, navrhol by som mu čerpať dovolenku. Pekný deň.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.