Zavrieť

Porady

podanie rocneho zuctovania

dobry den.chcel som sa opytat ci danove priznanie za rok 2009 musim podat osobne alebo staci zaslat postou...dakujem pekne za odpoved prajem pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Môžeš zaslať aj poštou, ale určite by som to podala doporučene.

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    A nesmieš pri tom zabudnúť, že dátum na poštovej pečiatke musí byť najneskôr 31.3.

    milansimko je offline (nepripojený) milansimko

    milansimko
    dakujem pekne za odpoved.pytal som sa pretoze v tlacive je aj doklad kde ma davat odtlacok prezentacnej peciatky danoveho uradu a podpis pracovnika ktory priznanie prijal...zatial som si podaval osobne a vzdy som si tento doklad po odovzdani odnasal domov...ked to odoslem postou mozem si byt isty ze mi bude moj preplatok vrateny????momentalne nebyvam v meste trvaleho bydliska...musi sa odovzdat iba v meste trvaleho bydliska alebo by som ho mohol odovzdat v meste kde teraz prechodne byvam???

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Daňové priznanie sa podáva podľa trvalého pobytu. Ak pošleš poštou, tak ako doklad o podaní budeš mať doklad o podaní doporučenej zásielky. Nemusíš sa obávať, že by si nedostal preplatok na dani.

    podanie rocneho zuctovania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.