Zavrieť

Porady

Prosim o radu s kontaktom na clena porady

Dobry den ,prosim Vas poradte mi ako sa skontaktovat s clenom porady ak nema zverejneny mail a neide mi to cez SZ?Som tu novy,dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    durli Pozri príspevok
    Ja vidim okno pre odkazy,ale nemozem don nikde pisat.Nemozem vlozit odkaz.Ten prispevok od Dari1 bol s pred dvoch rokov preto som nepisal do tejto temy,tlaci ma cas ,plynie nam totiz doba pre odvolanie sa.Ona riesila asi presne rovnaky pripad ako ja preto som sa jej chcel opytat ako to cele dopadlo.Ospravedlnujem sa .
    Do okna musíš písať cez poslať správu - napísať odkaz. (v ľavom hornom rohu pri profile člena).
    Dari1 bola dnes prihlásená na Porade, poslala som jej odkaz, snáď sa ti ozve.

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Dobry vecer Dari1,Pred casom ste riesili asi podobny problem s invalidnym dochodkom pre syna/tu na porade/ ako ja teraz.Preto by ma zaujimalo ako to dopadlo u Vasho syna.Prosim Vas ,ako sa spravne urci vyska osobneho mzdoveho bodu/ OMB/ ak sa jedna o osobu, ktora sa stala invalidom v obdobi v ktorom je nezaopatrenym dietatom?/invalid z mladosti/
    Osobny mzdovy bod jej stanovili 0,67.Vyska poklesu schopnosti vykonavat zarobkovu cinnost bola stanovena na 60%.Je mozne tento OMB nejako navysit napriklad doplatenim poistneho na maximalnu hodnotu OMB?
    Posudkovy lekar to vraj moze posudit dvoma sposobmi.1.ako dochodok z mladosti /OMB bude 0,67/ 2.inym sposobom.
    Dakujem .

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    durli Pozri príspevok
    Dobry den ,prosim Vas poradte mi ako sa skontaktovat s clenom porady ak nema zverejneny mail a neide mi to cez SZ?Som tu novy,dakujem.
    Súkromné správy ešte posielať nemôžeš, lebo máš málo príspevkov. A ak člen nezverejnil svoj mail, tak asi mal na to dôvod, aby mu nikto nevypisoval súkromné maily.

    Môžeš skúsiť ešte napísať mu odkaz. Nájdi nejaký jeho príspevok, klikni na jeho meno a ukážu sa ti možnosti, kde vyberieš Zobraziť jeho verejný profil a tam v jednej záložke Odkazy môžeš napísať odkaz tomuto členovi. Potom už bude záležať len na ňom, či sa s tebou bude chcieť skontaktovať alebo nie.

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Ano ,ale v jeho profile v odkazoch sa nemozem nikde prepnut na napisanie nejakeho odkazu.Preco?Som normalne prihlaseny.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    durli Pozri príspevok
    Ano ,ale v jeho profile v odkazoch sa nemozem nikde prepnut na napisanie nejakeho odkazu.Preco?Som normalne prihlaseny.
    Komu chceš poslať odkaz? A prečo chceš osloviť len jedného člena? Ostatní ti nevieme pomôcť?

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Chcel by som poprosit o radu Dari1 ,pretoze ona pred casom riesila podobny problem ako ja pre syna s invalidnym dochodkom .Obratil som sa aj na vsetkych ale nedozvedel som sa to ,co som potreboval vediet.Dakujem za pomoc.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    durli Pozri príspevok
    Chcel by som poprosit o radu Dari1 ,pretoze ona pred casom riesila podobny problem ako ja pre syna s invalidnym dochodkom .Obratil som sa aj na vsetkych ale nedozvedel som sa to ,co som potreboval vediet.Dakujem za pomoc.
    Však keď pozriem jej profil, tak tam je hneď okienko na odkaz.

    http://www.porada.sk/member.php?u=1064


    Ale prečo nezadáš príspevok v tej téme, kde o tom písala, keď sa týka toho istého.

    A inak - odpoveď na tvoju otázku si dostal. Ak ti nepostačovalo, mal si upresniť svoju otázku. Ako máme vedieť, že ti odpoveď nestačila? Ani bú ani mé si nenapísal. Aspoň za snahu si sa mohol poďakovať a napísať, že chceš vedieť viac.

    http://www.porada.sk/t159414-invalid...ml#post1650190

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Ja vidim okno pre odkazy,ale nemozem don nikde pisat.Nemozem vlozit odkaz.Ten prispevok od Dari1 bol s pred dvoch rokov preto som nepisal do tejto temy,tlaci ma cas ,plynie nam totiz doba pre odvolanie sa.Ona riesila asi presne rovnaky pripad ako ja preto som sa jej chcel opytat ako to cele dopadlo.Ospravedlnujem sa .

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Pre Katy a R:Ano myslim ten OMB,ale v tvojom prispevku vidim na odkaz len .../tri bodky/ ak myslis tvoj odkaz na zakon o soc poisteni tak to som videl .Dakujem.

    durli je offline (nepripojený) durli

    durli
    Pre Veronikasadakujem za sprostredkovanie kontaktu.Budem cakat ,lebo tam nemam moznost poslad odkaz ,asi to man nejake nefunkcne.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    durli Pozri príspevok
    Pre Veronikasadakujem za sprostredkovanie kontaktu.Budem cakat ,lebo tam nemam moznost poslad odkaz ,asi to man nejake nefunkcne.
    Vyzerá to tak, že asi aj písanie odkazov je zablokované do určitého počtu príspevkov. Neboj, myslím, že od 15 príspevkov by sa to malo sprístupniť.

    mini999 je offline (nepripojený) mini999

    mini999
    Chobot Pozri príspevok
    Vyzerá to tak, že asi aj písanie odkazov je zablokované do určitého počtu príspevkov. Neboj, myslím, že od 15 príspevkov by sa to malo sprístupniť.
    mam 3 prispevky a pristup k odkazom

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    ahoj, durli, nie som v obraze pri tvojom probleme, napis - budem tvoju reakciu cakat v tejto teme
    veronikasad, dakujem za upozornenie
    ahoj
    dari1

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    ahoj durli, mozeme sa k tomu vratit v povodnej teme
    http://www.porada.sk/t44657-p2-syn-j...-mladosti.html
    tam dam odpoved
    a prepac, klika mi mys v tvojom prispevku na "neuzitocne", sorry.
    d

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.