Zavrieť

Porady

Prevádzkový poriadok - psychológ

Dobrý deň, chcem sa informovať, či my ako psychologická ambulancia musíme mať vyhotovený prevádzkový poriadok. Našli sme potvrdenie od Regionálneho úradu, že schvaľujú náš prevádzkový poriadok (?) /bolo to veľmi dávno, neviem aký to bol - len viem, že sa to týkalo hygieny/, ale vraj by sme mali mať vypracovaný ešte aj nejaký iný - našla som si vzory, len nás sa netýkajú /nakladanie s biologickým materiálom, s bielizňou,.../. Neviete mi niekto poradiť, alebo nemáte vzor ako by mal vyzerať? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    any14 Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa informovať, či my ako psychologická ambulancia musíme mať vyhotovený prevádzkový poriadok. Našli sme potvrdenie od Regionálneho úradu, že schvaľujú náš prevádzkový poriadok (?) /bolo to veľmi dávno, neviem aký to bol - len viem, že sa to týkalo hygieny/, ale vraj by sme mali mať vypracovaný ešte aj nejaký iný - našla som si vzory, len nás sa netýkajú /nakladanie s biologickým materiálom, s bielizňou,.../. Neviete mi niekto poradiť, alebo nemáte vzor ako by mal vyzerať? Ďakujem
    Je rozdiel, či ste ambulancia súkromná alebo v rámci nemocnice, či kliniky. Pokiaľ ste v rámci nemocnice, prevádzkový poriadok je vypracovaný pre všetky ambulancie, oddelenia, úseky.......Je to centrálny prevádzkový poriadok.

    Pokiaľ ste súkromná ambulancia, prevádzkový poriadok si určujete sami v súlade s vyhláškou Ministerstva zdravotníctva.
    Tu je link na prvé odvrchu:
    http://www.google.sk/#hl=sk&source=h...w=1024&bih=570

    Prevádzkový poriadok - psychológ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.