Zavrieť

Porady

Musí byť sídlo firmy schválené hygienou?

Dobrý deň,

založili sme si s. r. o.. a sídlo firmy je v našom rodinnom dome. V dome sme si vyčlenili jednu miestnosť ako kanceláriu.

Chcem sa opýtať musí byť táto miestnosť, schválená hygienou?

na internete som sa dočítala len povinnosti pri zriadení prevádzkarne. no čo sa týka sídla firmy som nenašla.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Nie, sídlo firmy slúži iba na administratívne účely, doručovanie a podobne. Sídlo firmy môže byť aj virtuálne, častejšie označované ako "schránka".
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    anonym123 Ďakujem.
    Ešte by som sa rada opýtala na to, podali sme žiadosť na úrad práce na príspevok na zamestnávanie, tým pádom ak nám schvália môžu občas prísť na kontrolu. Preto sme museli dať potvrdenie z obecného úradu že tu máme zriadenú kanceláriu v sídle firmy (v rodinnom dome).
    V tomto prípade musíme mať schválené hygienou?
    veronikasad Pracovník, na ktorého žiadate dotáciu, bude pracovať v tejto kancelárii ?
    anonym123 Nie, jedná sa o stavebného robotníka ktorý bude stále na stavbe.
    Oni od nás vlastne žiadajú to potvrdenie z obecného úradu ze máme kanceláriu pre to, aby ak prisli na kontrolu kvôly nemu. Lebo ten pracovník sa musí prísť zapísať ze prisiel. A tak ide na stavbu.

    Zaujímavé je že sme žiadali ešte o jeden príspevok na zamestnávanie ale o trosku iný. A tam to potvrdenie nepotrebovali.
      zbaliť

    Musí byť sídlo firmy schválené hygienou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.