Zavrieť

Porady

Dohoda mzdový list r.2003

Mam na Vás velku prosbu, mam kontrolu na mzdy za rok 2003, mala som jedného dohodára /dohoda o vykonaní práce/ mam v agende len dohodu a výdavkový doklad o vyplatení mzdy. Musim mat pre tohto zamestanca aj mzdový list zalozený uz si to nepamatám ako to bolo v roku 2003, alebo staci len dohoda a výdavkovy doklad.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    glglgl Pozri príspevok
    Prosim poradte potrebujem to cez vikend doriesit, aby nebol problem. Dakujem

    A je problém tú dohodu a mzdový list do softu nahodiť? Softvéry by mali brať do úvahy výšku odvodov z predchádzajúcich rokov. Mzdový list by podľa zákona mal byť. Kto Ti príde na kontrolu: daňový úrad, alebo inšpektorát práce?

    Olgica je offline (nepripojený) Olgica

    Olgica
    glglgl Pozri príspevok
    Mam na Vás velku prosbu, mam kontrolu na mzdy za rok 2003, mala som jedného dohodára /dohoda o vykonaní práce/ mam v agende len dohodu a výdavkový doklad o vyplatení mzdy. Musim mat pre tohto zamestanca aj mzdový list zalozený uz si to nepamatám ako to bolo v roku 2003, alebo staci len dohoda a výdavkovy doklad.
    Všetci zamestnanci či už na trvalí PP alebo na dohodu musia mať mzdový list vystavený a založený. (tiež som mala dávnejšie kontrolu)

    glglgl je offline (nepripojený) glglgl

    glglgl
    Dakujem za radu, v roku 2003 som robila rucne mzdy nie na pocitaci, ale mam jeden starý mzdový list z roku 2003 nastastie tak to dodatocne vypisem-

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Moja osobná skúsenosť - SP nevyžadovala k dohodárom rovnaký mzdový list, aký je vedený zamestnancom, postačovala im náhradná evidencia - boli pre nich dôležité hlavne samotné dohody, výkaz o odpracovaných hodinách, vyplatená suma...
    Ako sa však tu na Porade už viac krát potvrdilo - iný kraj, iný mrav - proste čo kontrola, to možno iná skúsenosť, dokonca možno niekedy aj doslova čo kontrolór - aj keď z tej istej oblasti - to iný pohľad, či názor.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    glglgl Pozri príspevok
    Dakujem za radu, v roku 2003 som robila rucne mzdy nie na pocitaci, ale mam jeden starý mzdový list z roku 2003 nastastie tak to dodatocne vypisem-
    Môže to byť kľudne ručne - to vôbec nevadí. Zákon nikomu neprikazuje spracovávať tieto údaje na PC. Veľa šťastia.

    Orsz je offline (nepripojený) Orsz

    Orsz
    alušik Pozri príspevok
    Moja osobná skúsenosť - SP nevyžadovala k dohodárom rovnaký mzdový list, aký je vedený zamestnancom, postačovala im náhradná evidencia - boli pre nich dôležité hlavne samotné dohody, výkaz o odpracovaných hodinách, vyplatená suma...
    Ako sa však tu na Porade už viac krát potvrdilo - iný kraj, iný mrav - proste čo kontrola, to možno iná skúsenosť, dokonca možno niekedy aj doslova čo kontrolór - aj keď z tej istej oblasti - to iný pohľad, či názor.
    Len nevieme, či kontrola je z SP.

    Dohoda mzdový list r.2003

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.