Zavrieť

Porady

Strecha

Dobrý deň.
Idem kupovať starší dom na ktorom chcem vymeniť komplet strechu rozloha je cca 9x9m vie mi niekto odhadom povedať koľko je približná cena novej strechy jedná sa o valbovu strechu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zadaj si dopyt na stanky napr. Dopyt123 /a dalsie si vygoogli/ a ozvu sa ti odbornici, ktori ti vypracuju konkretnu ponuku. Lebo takto sa to ozaj neda,od brucha a bez potrebnych udajov....

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Záleží od materiálu - škridľa - betónová, pálená, plech, šindeľ...

    Hlasovalo 2 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    Ing. Ľubomír Janoška
    Komentár, nie odpoveď (1)
    0
    grujo.robert plech

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Približný výpočet po zadaní všetkých údajov ...

    http://www.kmbeta.sk/vypocet-strechy/uvod.html
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    command Nejako to dobre nepocita nap mne vyslo ze by ma strecha na dom 9x11m polvalba vysla na peknych 68667€ to ma cely dom tolko vyjde a nie len strecha niekde je tam chyba lebo nap pochybujem ze maju taku lacnu skridlu ze jeden kus stoji 26,8€ asi to bude v ceskych korunach alebo v com lebo v eurach to urcite nemoze byt.
    lubko6394 Je to v CZK - pozri cenník 1 ks 0,94 Eura
    command No je to v CZK ale na to vypocte mam napisane €
      zbaliť

    dobrocani je offline (nepripojený) dobrocani

    dobrocani
    Co vsetko chcete robit?
    Ja som bural staru strechu, betonoval novy veniec, nova drevena konstrukcia, skridla, stresne okno komin, okap...
    Ak menite len kritinu je to omnoho lacnejsie ako ked potrebujete aj veniec. Navyse ak zasahujete do nosnej konstrukcie, potrebujete aj projekt , statiku , stavebne povolenie a to sa potom cena pekne nabaluje
    Naposledy upravil dobrocani : 30.04.14 at 11:37
    grujo.robert no prezrel som konstrukciu je v dobrom stave takze budem menit len latovanie a plech
    dobrocani tak to nebude take strasne, treba si nechat vypracovat cenove ponuky na material a pracu a vybrat si z ponuk podla vlastneho uvazenia. Ja som si zhanal zvlast material a zvlast montaz. Da sa tak dost usetrit.

    jarka207 je offline (nepripojený) jarka207

    jarka207
    Dobry den.Odkial ste?Moj manzel robi strechy,vedel by Vam s tym pomoct,vypocitat cenu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.