Zavrieť

Porady

Všetko najlepšie Simonám, Simonkám ......

Milé Simonky, k Vášmu dnešnému sviatku Vám prajem všetko najlepšie, hlavne vedľa zdravia, šťastia a všetkého dobrého
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Simonab - Simonka všetko najlepšie k Tvojim meninám, zo srdca želám veľa zdravia, štastia lásky a rodinného porozumenia .
    Som šťastná , že som mala možnosť stretnúť tak zlatú osôbku ako si Ty .

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Simonka(b), zo srdca Ti prajem veľa lásky, zdravia, porozumenia. Nech každý deň Ti niečo milé vyčarí úsmev na tvári. Som rada, že som Ťa stretla.
    Simonke.jpg  

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Milá Simonka, želám Ti veľa krásnych chvíľ v kruhu Tvojej rodinky. Priložená kvetinka sa nevyrovná tým Tvojim krásnym fotozáberom, ale je zo srdca.

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Babenky ďakujem krásne za blahoželania. Hneď mám krajší deň. Ďakujem aj za ostatné Simony a želám všetko len to najlepšie.
    Všetkých vás pozývam na oslavu, ponúknite sa.
    Naposledy upravil Simonab : 30.10.08 at 13:52
    14973syr1.jpg  
    14987punc.jpg  
    cajnik.jpg  
    chu_ovky.jpg  
    koší_ky.jpg  

    1969819542123_EOY.jpg  
    1/1

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    No a ešte by som chcela poblahoželať všetkým dnešným narodeninovým oslávencom knapmiro81, v_minarik, Natalia, Duša, tatiana007, koalka51, prajem krásny dník a veľa, veľa zdravia.
    A rovnako aj mojim menovcom a zároveň maličkým kamarátom Šimonkovi a Simonkovi veľké cmuk.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    No krásne Simonka, najskôr som si sadla k plným misiam a až teraz idem gratulovať?
    Všetkým Simonkám želám všetko dobré a Tebe Simonab chcem povedať: tým,že som Ťa spoznala som si vlastne dala darček sama sebe, ale ja to určite napravím - sľubujem. Zatiaľ nech Ťa potešia tieto krásne ružičky.



    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Simonka,
    pri myšlienke na Teba som presvedčená, že nedokážeš rozmieňať na drobné priateľstvo, čas ani lásku. Si človek, ktorý lásku násobí, úsmev a pomoc klonuje, lebo vie, že v korálkach dní sa stráca nádej, preto v zásuvke človečenstva máš vždy pripravenú dlaň, ktorú vieš otvoriť pre pomoc priateľovi. A ja Ti za to ďakujem. Za každé milé slovo, za každú chvíľu, ktorú si mi venovala. Ďakujem aj za to, že hoci si mladšia, oveľa mladšia ako ja, máš v sebe dobroty na dva životy, pretože si pochopila, že na rozdávanie dobra a múdrosti nie je potrebný ľudský vek, ale cit, ktorý vie pomáhať...
    Simonka ďakujem a blahoželám k meninám.





    frézie.JPG  

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Pripájam sa k želaniu všetkého najlepšieho všetkým Simonkám, Simkám,Sisám
    trochu omeškane, ale o to úprimnejšie. Zároveň želám veľa šťastia mojej vnučke Sisule - v škole zvanej Simby.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Simonka aj keď oneskorene,
    prajeme Ti všetko najlepšie, veľa zdravia, lásky a priateľov, veľa nádeje, radosti a úspechov.

    Lenka a Martinko

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    Dievčatá dojali ste ma, ďakujem ešte raz, len neviem či si to zaslúžim. V poslednej dobe sa Vám veľmi málo venujem. Vlasti, sa čo sa týka rozdávania lásky a dobroty, ešte sa musím veľmi veľa učiť, aby som sa aspoň priblížila k veľkosti srdca, aké máš Ty a k tomu čo robíš Ty pre nás všetkých a pre svojich blízkych.
    Lenka, Martinkovi posielam velikánsku pusu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.