Zavrieť

Porady

Kde kupit nahradny diel na rucny mixer?

Prosim Vas, vie mi niekto poradit, kde viem zohnnat na rucny mixer obycajnu metlicku na slahanie? Je tesne po zaruke a normalne mi pri slahani vajicok odpadla ta metlicka, nejde to ani dat dokopy, a to ma stve. Len s jednou moc nenaslaham. Hladala som na nete, ci sa da kupit, ale zatial bez uspechu. No tak neviem, ci je nieco take aj vobec zohnatelne, alebo treba kupit kvoli tomu zasa mixer. Dik za radu, ak viete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Maruška54 Pozri príspevok
    asi potrebujem silnejšie okuliare,čítala som "ešte je v záruke"

    nevadiii, kvoli nejakej zaruke si nedavaj robit silnejsie brilky

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Dakujem za ochotu, slahacie metly su objednane a dufam,ze uz aj na ceste. Mali skladom, chvalabohu. Pre info, posielaju metly v paroch, nie po jednej, ale llepsie je to tak.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    pridaj fotku mixéra, možno niekto má, nepoužíva a podaruje, alebo iní poradia, kde kúpiť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lorelei Pozri príspevok
    Prosim Vas, vie mi niekto poradit, kde viem zohnnat na rucny mixer obycajnu metlicku na slahanie? Je tesne po zaruke a normalne mi pri slahani vajicok odpadla ta metlicka, nejde to ani dat dokopy, a to ma stve. Len s jednou moc nenaslaham. Hladala som na nete, ci sa da kupit, ale zatial bez uspechu. No tak neviem, ci je nieco take aj vobec zohnatelne, alebo treba kupit kvoli tomu zasa mixer. Dik za radu, ak viete.
    aká značka mixéru ?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Je nutné i fotku metličky, mám doma tri druhy metličiek, každá má iné zakončenie...máš určite poškodenú metličku???tam sa nemá čo poškodiť, skôr máš opotrebované koliesko z plastu v mixéri, kam sa metlička zasúva

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Dakujem za odozvu a ochotu. Takze prikladam foto. Ta ulomena matlicka ma akurat taky kovovy akoby kruzok pri zasuvani do mixera, sice neviem, aky ucel tam plni, lebo ked som ich dala aj naopak, islo to normalne. Znacka Tefal, Prep line .
    Immagine 39192.jpg  
    Immagine 39193.jpg  
    1/1

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    Maruška54 Pozri príspevok

    Dakujem Maruska, uz som to nasla aj ja, aj som napisala, budeme vidiet, ci vobec a za kolko , ze by nestala metlicka polovicu ceny mixera .

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    mne sa podarilo pred časom rozbiť konvicu od kávovaru a nová bola 50 %z ceny nového kávovaru, to je daň za nešikovnosť, ale ty ak je v záruke čo keby si to reklamovala?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.