Zavrieť

Porady

zvysenie podlahy

Dobry den,

potreboval by som v jednej casti domu (1.4 * 8.3 = 11.6 m2) vyvysit podlahu o nejakych 25 cm ... ako by sa to dalo spravit (samozrejme cenovo dostupne):
- prilepit na podlahu porobetonove tvarnic (mam z nich aj dom) a na to dat polystyren a poter (terazjsia podlaha je myslim dostatocne pevna - je tam dost betonu (15 cm) aj karirohoz, takze myslim ze to zatazenie by mala zvladnut)
- vyvysit to polystyrenom (aj ked tych 25 cm polyztyrenu a potom este dalsich 8 aby som sa dostal na uroven spodneho podlazia mi pride nehorazne vela)
- ???


dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    tak na to mozes dat hocico.. aj beton.. vydrzi to.
    ale tie tvarnice su celkom dobre riesenie.

    slavonav je offline (nepripojený) slavonav

    slavonav
    no len keby tam davam beton tak su to skoro 3m3 ... co neni zas malo a pride mi to zbytocne ... nieco ako porobeton sa neda doma nejakym sposobom namiesat?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Podlahy domov a stropy činžiakov sa pred 20-30rokmi bežne zatepľovali šedými kvádrami.Na podlahe je dobré aby boli podizolované ipou.

    slavonav je offline (nepripojený) slavonav

    slavonav
    ja som prave pozeral a mam tam vystavajuce biele ytongi - viem ze je to plitvanie ale dam tam tie ... samozrejme ze pod ne pojde este izolacia proti zemnej vlhkosti.

    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.