Zavrieť

Porady

ČO JE LEPSIE POHODA?MONEY? KROS?

Ahojte,

Potreboval by som poradiť, ani v jednom programe som bohužial nepracoval a mám sa rozhodnuť ktorý zakupiť do firmy. Čo poradíte?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Odporúčam MRP. Je najpriateľskejšie (najjednoduchšie sa obsluhuje) k užívateľovi. Rozhodne neodporúčam Money. Je ťažkopádne a zbytočne náročné na obsluhu. Núti užívateľa sústrediť sa na obsluhu programu a tým ho zbytočne zaťažuje .

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Dav Pozri príspevok
    Odporúčam MRP. Je najpriateľskejšie (najjednoduchšie sa obsluhuje) k užívateľovi. Rozhodne neodporúčam Money. Je ťažkopádne a zbytočne náročné na obsluhu. Núti užívateľa sústrediť sa na obsluhu programu a tým ho zbytočne zaťažuje .
    ... kolko ludi tolko chuti
    osobne som za Pohodu. z pohladu uzivatela je z tych troch (podla mna) jednoznacne najlepsia.

    podobnych tem tu uz bolo niekolko, treba pohladat. Urcite doporucujem stiahnut si demoverzie a vyskusat si v nich nieco urobit. Popripade ist do danych firiem a nech si to odprezentuju.

    fox77 je offline (nepripojený) fox77

    fox77
    Samozrejme každý má svoju skúsenosť, názor a pod.. Ja používam už 8 rokov Money a som spokojný. Samozrejme má svoje muchy, ale to majú všetky programy. Najideálnejšie by bolo keby, dobre vlastnosti všetkých programov dali do jedného, ale samozrejme nejde to.
    Dobrá poznámka: stiahnuť niekoľko demo a vyhrať sa. Okrem vyskúšania treba zvážiť:
    - cenu,
    - technickú podporu,
    - kvalita aktualizácií,
    - možnosť do budúcna rozširovať,
    - blízkosť servisného strediska.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Ja tiež používam niekoľko rokov Money, je síce dosť náročné, ale som spokojná.
    Tak ako bolo písané, stiahni si dema jednotlivých softov a prelúskaj ich, sám uvidíš ktoré sa ti najviac pozdáva.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Robila som už v MRP, Money a Pohode, ale som rada, že som sa tento rok konečne MRP a Money zbavila a ostala mi len Pohoda. Jednoduché a pohodové :-))))
    Žiaden program nie je dokonalý, všetky majú svoje muchy.

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Keď neovládaš žiaden tak je úplne jedno ktorý kúpiš. Všetky sú dobré a v každom programe sa dá naučiť robiť. Ja napríklad nedám dopustiť na MRP.

    fox77 je offline (nepripojený) fox77

    fox77
    Ešte som zabudol na jednu samozrejme dôležitú vec. Tiež v jednotlivých soft treba odskúšať výstupy aby nedochádzalo k zbytočnému prepisovaniu do jednotlivých tlačív. Ja som celkom spokojný s kombináciou Money S3 a TaxEdit. Je to ďalší soft ale dosť uľahčí a zrýchli prácu pri vybavovaní veci s DÚ, poisťovne a pod.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Ja KROS

    ČO JE LEPSIE POHODA?MONEY? KROS?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.