Zavrieť

Porady

NADMERNE padanie vlasov

vie mi prosim vas niekto poradit ako mam zabranit az nadmernemu padaniu vlasov. uz vyse roka si aplikujem 2x denne vodicku s nazvom BIOAQUANOL U obsahuje koren zensena, vodicka mi pomaha vysledky su viditelne ale len pri oblasti cela kde zacinaju rast vlasy, v oblasti tzv. kutov som nemala ziadne vlasy a vsetko mi dorastlo vdaka tejto vodicke ale na inych miestach som to nespozorovala. nadmerne mi padaju vlasy az v mnozstve pramenov ako pri rakovine mam len 22 neviem co s tym mam robit, neskutocne mi zredli a stale padaju. uzivala som zinok ani to nepomohlo, uzivam vitaminy + multivitamin, rybaci olej, extract z aloe vera a nic nepomaha. poradte prosim dakujem
Naposledy upravil Nikuska11571 : 27.04.08 at 15:56
Usporiadat
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

skus si pozriet aj tu v prispevkoch...
ja mam tiez podobny problem (asi tri mesiace)a mam pocit ze ked to pojde takto dalej v lete uz na hlave nebudem mat nic.
co som ja skusala, tak kapsule Revalid a od Vichy nejaku vodicku(take ampulky), trochu to pomohlo...ale zas je pravda, ze som vybrala len 1 davku a vsade pisu ze minimalne 3 mesiace az potom vidiet vysledky, takze aj mne by sa zislo nieco zarucene, co zaberie
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vilob vilob

vilob je offline (nepripojený) vilob

ahoj. neviem, na základe čoho ti padajú vlasy (zdravotné problémy alebo len strata vitamínov). Mne začali veľmi padať krátko po pôrode a mne naozaj zabral Revalid. Brala som ho v tabletkách asi cca 3 mesiace a veľmi mi to pomohlo. skús.
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Skúste zinok, ale ozaj to môže byť spôsobené hocičím. Stresom, chorobou, strata vitamínov, vyčerpanosť, prechod, pôrod. Skúste najprv piť žihľavový čaj, ten čistí krv a zinok + panthenol. Nezaberie to hneď, možno po 3 mesiacoch. Ja som sa nakoniec musela dať aj ostrihať nakrátko
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

lindusaaa Pozri príspevok
skus si pozriet aj tu v prispevkoch...
ja mam tiez podobny problem (asi tri mesiace)a mam pocit ze ked to pojde takto dalej v lete uz na hlave nebudem mat nic.
co som ja skusala, tak kapsule Revalid a od Vichy nejaku vodicku(take ampulky), trochu to pomohlo...ale zas je pravda, ze som vybrala len 1 davku a vsade pisu ze minimalne 3 mesiace az potom vidiet vysledky, takze aj mne by sa zislo nieco zarucene, co zaberie
ahoj tie vodicky od Vichy som tu uz nasla od jednej slecny, ta ich doporucila, ze jej to pomohlo tak ja dufam, ze aj mne to pomoze. neviem preco nam tak strasne padaju vlasy...
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

Ofélia Pozri príspevok
Skúste zinok, ale ozaj to môže byť spôsobené hocičím. Stresom, chorobou, strata vitamínov, vyčerpanosť, prechod, pôrod. Skúste najprv piť žihľavový čaj, ten čistí krv a zinok + panthenol. Nezaberie to hneď, možno po 3 mesiacoch. Ja som sa nakoniec musela dať aj ostrihať nakrátko
dobry den ja som zinok uzivala dva roky a nepomohlo, stale mam problem s padanim vlasov, uzivam vitaminy + multivitaminy, extakt z aloe vera aj tie a nic nezabera. dakujem za rady
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

Nikuska ak mas s tym problem uz tak dlho chod k lekarovi(ak si este enbola), lebo mne pravdepodobne padaju zo stitnej zlazy
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Určite aj ja odporúčam dať si skontrolovať krv.
0 0
jjakr jjakr

jjakr je offline (nepripojený) jjakr

žena
....no moja, odporúčam Ti dať si vyšetriť žľazy s vnútornou sekréciou, a neveriť žiadnym "zaručeným vodičkám" z reklamy, ak Ti vypadli aj vlasové cibuľky , tak tie vlasy sú už v ťahu, možno to máš aj genetické, tak s a zver odborníkom...aj napriek tomuto problému Ti prajem v živote len to dobré....
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

lindusaaa Pozri príspevok
Nikuska ak mas s tym problem uz tak dlho chod k lekarovi(ak si este enbola), lebo mne pravdepodobne padaju zo stitnej zlazy
ahoj lindusaaa aj u lekara som bola a ten mi poradil vodicky na vlasy, rozne gely a sampony a podobne.... aj na krvnych testoch som bola a nic, ja uz vazne neviem. najviac ma hneva ked ma vidia kamosky po case a jedine co posujem je, ze boze ako ti zredli vlasy.... dakujem za rady
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

jjakr Pozri príspevok
....no moja, odporúčam Ti dať si vyšetriť žľazy s vnútornou sekréciou, a neveriť žiadnym "zaručeným vodičkám" z reklamy, ak Ti vypadli aj vlasové cibuľky , tak tie vlasy sú už v ťahu, možno to máš aj genetické, tak s a zver odborníkom...aj napriek tomuto problému Ti prajem v živote len to dobré....
dakujem uz som vyskusala tiez vsetko mozne a nic aj lekar mi odporucil len vodicky, sampony a gely a bola som aj u bylinkara a ten mi doporucil tu vodicku bioaquanol U co pomaha ale len miestami a aj tak padaju.... dakujem za rady
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Vymente lekára. Nenechávajte sa len na názor jedného lekára.
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

neviem u akeho lekara si bola, mal by ti pomoct aj obvodny, ale ak si nevie rady tak skus odbornych(kozny, endokrinolog...)
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Takže padanie vlasov,diferenciálna diagnostika.Pri návšteve lekára=kožného=treba vyšetriť stav organizmu a stav pokožky.Stav organizmu=krvné testy a hľadať tzv. fokálnu infekciu,čiže infekciu v organizme,ktorá ho oslabuje,napr.krčné,či človek nemá chronické angíny,či nie je bacilonosič,potom zubné,napr.hnisavý váčok na zube,dalej očné,najčastejší dôvod padania vlasov je zle korigovaná očná vada,dalej hormony,čiže endokrinologia,napr.problém so št.žľazou,gynekolog,napr.problém s hormonami,alebo obdobie s hormonálnymi zmenami ako pôrod,kojenie,klimax...Stav pokožky,napr.chronický zápal spôsobuje padanie vlasov,tam prichádzaju do uvahy rôzne kožné a alergické choroby,treba spraviť testovanie.V nemalej miere treba pozrieť predošlé generácie,aké maju vlasy.A tiež stresy,človek môže prichádzať o vlasy zo stresu.Dufam,že som na nič nezabudla.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

BXLmiami Pozri príspevok
Takže padanie vlasov,diferenciálna diagnostika...najčastejší dôvod padania vlasov je zle korigovaná očná vada ...
Zaujal ma tento dôvod padania vlasov. Môžeš to bližšie vysvetliť?
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

BXLmiami Pozri príspevok
Takže padanie vlasov,diferenciálna diagnostika.Pri návšteve lekára=kožného=treba vyšetriť stav organizmu a stav pokožky.Stav organizmu=krvné testy a hľadať tzv. fokálnu infekciu,čiže infekciu v organizme,ktorá ho oslabuje,napr.krčné,či človek nemá chronické angíny,či nie je bacilonosič,potom zubné,napr.hnisavý váčok na zube,dalej očné,najčastejší dôvod padania vlasov je zle korigovaná očná vada,dalej hormony,čiže endokrinologia,napr.problém so št.žľazou,gynekolog,napr.problém s hormonami,alebo obdobie s hormonálnymi zmenami ako pôrod,kojenie,klimax...Stav pokožky,napr.chronický zápal spôsobuje padanie vlasov,tam prichádzaju do uvahy rôzne kožné a alergické choroby,treba spraviť testovanie.V nemalej miere treba pozrieť predošlé generácie,aké maju vlasy.A tiež stresy,človek môže prichádzať o vlasy zo stresu.Dufam,že som na nič nezabudla.
Presne tak, ja ked som bola u koznej (ale s inym problemom) postupovala presne tymto sposobom, teda podobne.
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
Možno že to máš v génoch, veď vlasy nevypadávajú len mužom a sú plešatí, ale aj ženám, čo Ty na to?
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

legolas Pozri príspevok
Možno že to máš v génoch, veď vlasy nevypadávajú len mužom a sú plešatí, ale aj ženám, čo Ty na to?
Aj nad tym som uvazovala, mojej tete tiez istu dobu "nadmerne padali" brala zinok a vlasy zhustli, dorastli, zacali rast nove ale mne to nezabera. Mamina ma neskutocne huste vlasy a celkovo nikto nema taky problem z mojej rodiny tak sama neviem....
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Zinok odporúčam, okrem toho skús šampón Revalid.
0 0
Mirellea Mirellea

Mirellea je offline (nepripojený) Mirellea

Ahoj Nikuska 11571. Skús vyskúšať prípravok proti padaniu vlasov Rogaine.
0 0
belanka belanka

belanka je offline (nepripojený) belanka

Moja mama si kupuje nejaké tablety.Myslím,že sa to volá panthenol.Vraj jej to pomáha.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať