Zavrieť

Porady

aká je to chyba?

mozilla žiadala nainštalovať aktualizáciu,tak som klikla,ako vždy predtým.....po reštarte som sa chcela znova pripojiť na net,ale vyskočila mi tá hláška,čo je na foto.Cez mozillu sa nedalo pripojiť.obnovila som systém,ale nepomohlo.Tak som si cez iný prehliadač znova stiahla mozillu.....zatiaľ to funguje...

pozn.tu v Porade je nejaká chyba,lebo som pridávala obrázok a nie je tu.




http://www.regina1.estranky.cz/img/o.../chyba.jpg.png
Naposledy upravil kopretinka : 12.12.13 at 08:19
11 komentárov     zbaliť
arizona ani mne sa neda pripojit obrazok do hlavnej otazky. Riesim to tak, ze pridam temu a vratim sa znovu cez upravy a potom pridam foto
kopretinka nejde ani cez úpravy
arizona vlozila som ti ten tvoj obrazok
kopretinka díky,mne to nešlo,nevieš to tam dať normálne,nie takto,že je to ako link?
arizona ty vidis link? Ja vidim obrazok.
kopretinka ja vidím 2 rovnaké linky
arizona mohol by prosim este niekto dalsi napisat, ci vidi obrazok,alebo len linky?
terezamaria Presne aj ja to tak robím, nedá sa to priamo hneď.....
terezamaria V tejto otázke od kopretinky vidím obrázok - chybové hlásenie
arizona Tereza, vidis aj obrazok,alebo dva linky?
arizona Terezka, prepac,skomolila som ti meno a nefunguje mi cez ceruzku opravit :-( ...vynechava mi "kacko"
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Že ty si bola na nejakej FAKE stránke? Tieto stránky totiž "žiadajú" nainštalovať buď zásuvný modul, alebo rovno nejaký prehrávač (najčastejšie sa oháňajú FLASH prehrávačmi). A odrazu máš v PC háveď. A potvrdzuje to aj to foto s otázkou.
    Odporúčam - Malwarebytes a úplnú kontrolu - čo nájde - vyšmariť!
    http://www.malwarebytes.org/ - stačí FREE - po nainštalovaní a spustení upozorní na starú databázu - bez obáv - stiahne si novú. Potom spustiť úplný sken (stredná voľba). Po skončení Zobraziť výsledky a čo tam je - vyhodiť.
    kopretinka nebola som na žiadnej stránke.bola to normálna aktualizácia,doplnila som obrázok do otázky.nebola požiadavka na zásuvný modul ani flash

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    ...mne zvykne niečo podobné vyhodiť, len iná tabulka, keď robím stránky. U mňa to znamená chybu v zdrojovom kóde, nedokáže rozlúštiť entitu
    kopretinka lenže mne potom prestala fungovať mozilla,akoby ani neexistovala....musela som si ju znova nainštalovať
    stormcatcher ani mne potom stránka nejde. nie som expert na také veci, ale by asi bolo najlepšie inštalovať mozillu,ktorá najviac vyhovuje stredoeuropskemu regionu /content="text/html; charset=iso-8859-1/. ale tiež, to môže byť hocičo iné
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka to je čudné.........
    arizona ak mas Adblock, skus ho vypnut a pozri potom. Mozno ti nieco blokuje zobrazovanie obrazkov
    kopretinka stále rovnako....ale vraj mám zakázanú javu,tak neviem....v nastaveniach mi ukazuje,že je povolená.na prednej strane,kde je zoznam tém,obrázok vidím
    arizona daj si ju aktualizovat
    kopretinka mozilu? veď keď som ju naposledy aktualizovala,tak sa mi stalo toto....
    arizona niekde chybu musis najst, treba skusat a vylucovat. Ano, daj aktualizovat aj mozilu,aj javu a preskenuj kompletne PC aspon antivirakom a antimalwarom.Ak najde nejake virusy,daj odstranit a restartni. Ak by chyba pretrvavala, skus sa cez bod obnovy vratit na datum pred instalaciou tych povodnych aktualizacii,od kedy mas problem. Ja som mozillu pouzivala dlhe roky,ale tiez mi pred nedavnom zacala sposobovat problem, ktoreho som sa nevedela nijako zbavit. tak som ju odinstalovala a presla ma Chrome. Moj problem opisujem tu http://www.porada.sk/t220381-ako-ods...rtal-site.html
    kopretinka obnovila som,nepomohlo.momentálne kontroluje malwarebytes,ale zatiaľ nič nenašiel.nechcem chromého,nepáči sa mi.
    arizona zvykla som si. radsej chrome bez problemov,ako firefox s problemami. Mam win 8.1, firefox zatial nestiha...
    kopretinka ja mám XP,a končí tomu budúci rok tuším podpora,budem musieť kupovať nový OS došľaka,potom poriešim aj prehliadač....
    arizona ty este ficis na XP? Bozinku, na nom som robila naposledy hadam pred 10.rokmi :-D. Potom Vista, Win7 , win 8 a teraz win 8,1. Tie osmickove rady nie su zle,ale nejak si na ne stale nemozem zvyknut. Keby som zas kupovala novy OS, tak asi win7,alebo Vistu-aj ked vela ludi na nu nadavalo,mne vyhovovala.
    srska ako si spokojná s w8.1? zatiaľ to vidím tak, že pribudlo štart tlačidlo a občas sa mi zadrháva mozilla - doplnok shockwave flash. vo w8 bolo všetko ok. nemám čas skúmať príčinu
    arizona pribudol START, ale taky neuplny,polovicaty! Vo win 8 som mala stiahnuty program,ktory uplne nahradzal tlacitko start. Ako som nainstalovala 8.1, uz nefunguje. A ten ich vymodneny "start" nenahradza start na aky som bola prv zvyknuta, ze som si mohla cez neho najst ,co som potrebovala. PC sa sice viditelne zrychlil,ale napr. ma hneva, ze mi nefunguje bocny panel-kalendar a podobne doplnky. Tie fungovali iba pod 8,ale pod 8,1 zatial nic!!! Pre osmicky bolo malo doplnkov, pre 8,1 zatial nie je nic.
    misoft Takže k FF: pokiaľ toto robí, je potrebné úplne odinštalovať FF, vrátane všetkých nastavení a účtov. Ale tým by si stratila záložky a heslá, doplnky a podobné. Tu treba použiť MozBackup - program, ktorý urobí zálohu nastavení FF (heslá, záložky, moduly, rozšírenia). Program tu: http://sourceforge.net/projects/mozbackup/
    Po odinštalovaní FF preveriť Malwarebytes. Potom prečistiť registre od odkazov na FF. Pomôže i CCleaner. Nainštalovať FF z tejto stránky - http://www.mozilla.org/sk/firefox/features/ (je to oficiálna stránka!). Ak si si urobila zálohu nastavení FF, tak si ich dáš späť - opäť by sa to malo dať cez MozBackup. Spustíš FF. Potom dáš spravovať doplnky - tam si vyhľadáš Aktualizovať - prehľadá a aktualizuje doplnky.
    Čo sa týka Javy - tak tu https://java.com/en/download/index.jsp si ju dáš stiahnuť a aktualizovať - a keďže si na XP-čku - budeš asi potrebovať pre Javu aj SE Runtime (často FF v XP bez toho štrajkuje) - http://www.oracle.com/technetwork/ja...s-1880261.html - pozor - vyberať podľa OS - XP-32 bit = Windows x86.
    kopretinka prečistila som to tým malwarebytom,potom aj CC,idem ešte javu
    kopretinka java nejde nainštalovať,vyskytla sa chyba....to mi vypíše vždy,furt nejaký problém s tým....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.