Zavrieť

Porady

9 komentárov     zbaliť
veronikasad podla akého §-u zákona je vyplácaný ? Ide o refundáciu mzdy ?
Mila123 Veronika, spoločnosť má dohodu s UPSVaR a z nej vyplýva, že náleží odmena (ktorú UP zaplatí) za mentoring zamestnanca (ten zvyčajne má refundovanú mzdu z UP) , za nejaké časové obdobie
veronikasad nestretla som sa s tým ešte, je to nejaká pravidelná zložka mzdy ?
Mila123 jednorázové, toto býva pri dohode s UP a refundáciou (samozrejme nie celou - 95 %) na 9 mesiacov, je to dohoda na tzv. prvé platené miesto pre uchádzača o zamestnania
veronikasad Nezahrnula by som to do výpočtu priemerného zárobku . Ak to máte aj vy, ako zložkou mzdy to v OLYMP-e eviduješ ?
Mila123 jasne, musíš to vyplatiť cez mdzy, máme to nastavené ako mimoriadnu odmenu za mentoring a dávame to rozpočítavať na viac Q, podľa počtu mesiacov mentoringu podelíme, ale nie je to tak často, vyplácali sme asi 3 x (1x u nás a 2x u klientov)
veronikasad Ďakujem za info, nestretla som sa s tým ešte
mondes Áno, tiež som to mala mentora. Mila123, kvôli čomu ste to rozpočítavali na viac Q? My sme to dali jednorázovo do výplaty cca. nejakých 400 Eur. Postupovala som podľa dohody z ÚP.
ivka70 Do priemeru to pocitali do viac Q, kedze zjavne islo o odmenu vyplatenu v jednom mesiaci, ktora sa tykala viac obdobi.
ZP, 134,
(7)Ak sa zamestnancovi v rozhodujúcom období zúčtuje na výplatu mzda (časť mzdy), ktorá sa poskytuje za dlhšie obdobie ako kalendárny štvrťrok, na účely zisťovania priemerného zárobku sa určí jej pomerná časť pripadajúca na kalendárny štvrťrok. Zvyšná časť (časti) sa zahrnie (zahrnú) do mzdy pri zisťovaní priemerného zárobku v ďalšom období (ďalších obdobiach). Počet rozhodujúcich období zamestnávateľ určí podľa počtu štvrťrokov, za ktoré sa mzda poskytuje. Mzda poskytnutá zamestnancovi pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia podľa § 118 ods. 3 sa považuje za mzdu poskytnutú za obdobie štyroch kalendárnych štvrťrokov. Pri určovaní pomerných častí mzdy zamestnávateľ prihliada na podiel obdobia odpracovaného zamestnancom v rozhodujúcom období alebo v ďalších rozhodujúcich obdobiach z fondu pracovného času na príslušné obdobie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    A dávate ho zamestnancovi? Ak nie, nemôže ani vstupovať do jeho priemernej mzdy.
    Plastiakova davame ho zamestnancovi na základe dohody s Úradom práce,ktorý nám ho prepláca
    ivka70 Takze je sucast mzdy zamestnanca?
    Ak ano, potom nerozumiem otazke.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Príjem za mentoring je vlastne odmena zamestnanca, samozrejme, ide o navýšenie mzdy a navyšuje priemer.
    Plastiakova Ďakujem za radu

    Vstupuje príjem za mentorovanie ,ktorý nám dáva Úrad práce do priemernej mzdy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.