Zavrieť

Porady

Založenie eventovej agentúry

Dobrý deň,
potrebujem poradiť ohľadom založenia eventovej agentúry. Momentálne som zamestnaná, ale chcela by som túto činnosť rozbehnúť na začiatku popri práci. Potrebujem hneď od začiatku živnosť alebo to stačí aj postupne? Čo všetko potrebujem na začiatok mať vybavené?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ano, potrebujes od zaciatku zivnost, co vsetko potrebujes mat vybavene zalezi od toho co si ty osobne predstavujes pod pojmom eventova agentura, kedze mnohi ludia maju ine vysvetlenie tohto pojmu, skus teda popisat obsirnejsie co by si chcela robit

    pavol54 je teraz online pavol54

    pavol54
    V pravom rohu mám okienko hľadanie, vypíšem eventová agentúra a stlačím google, zistím že sa jedná o organizovanie rôznych zábav o podobných podujatí. To bude zrejme voľná živnosť, a na zvládnutie treba dosť kontaktov medzi poskytovateľmi ako aj záujemcami.

    imelia je offline (nepripojený) imelia

    imelia
    Ano, jedna sa o organizaciu vecierkov a podujati, svadieb atd.
    Na vybavenie zivnosti potrebujem mat prax v odbore alebo vzdelanie v tomto zamerani? Pretoze moje vzdelanie je uplne niekde inde. A mozem si urobit zivnost aj ked som zamestanec v TP a planujem tak este aj zostat?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    pavol54 Pozri príspevok
    V pravom rohu mám okienko hľadanie, vypíšem eventová agentúra a stlačím google, zistím že sa jedná o organizovanie rôznych zábav o podobných podujatí. To bude zrejme voľná živnosť, a na zvládnutie treba dosť kontaktov medzi poskytovateľmi ako aj záujemcami.
    Ja som to hľadal ale nebol som z toho celkom múdri, to slovo som videl prvý krát v živote.Pokiaľ to robíte pre firmy tak tie asi budú požadovať aby ste boli podnikateľka .Pokiaľ to bude pre nepodnikateľov tak tým je to jedno.

    Založenie eventovej agentúry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.