Zavrieť

Porady

Genius SW HF 5.1 4000 a Surround Sound Card (SC-5100)

zakupil som si dane reproduktory Genius SW HF 5.1 4000 a zapojil ich do zvukovej karty Surround Sound Card (SC-5100), po spusteni testu mi idu vsetky reproduktory okrem stredoveho a subwooferu. neviem ako dalej skusil som aj na zvukovke prehodit o riadok dalej taku svorku a zial nepomohlo ani to.. neviem kde robim chybu. na subwooferi som pozapajal kable do zlozky dvd a na zvukovke v pc do vsetkych troch dierok okrem mikrofonu a nefunguje to
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    celaskon je offline (nepripojený) celaskon

    celaskon
    cital som to neraz a nejde to. na zvukovke su vzdadu oranzovy, cierny, zeleny a ruzovy konektor alebo koncovka a do oranzoveho mam zapojeny subwoofer s centralnym, cierny su zadne myslim a zeleny predne. ruzovy by mal byt mikrofon,
    v softe na zvukovku su farby ruzova, zelena a modra, mam vybrate v oboch okienkach 6 reprakov ako v navode a nejde to a tam presne pod bodom 11 je napisane s hviezdickou * Oranžové pripojenie je v tomto prípade zvukový vstup (LINE IN). Z hlbokotónového reproduktora (subwoofera) ani zo stredového reproduktora preto nebude vychádzať zvuk.. takze by som mal miesto oranzoveho dat do mikrofonoveho vstupu do ruzoveho?

    celaskon je offline (nepripojený) celaskon

    celaskon
    pravdepodobne vyrieseny problem.. bola vadna zvukova karta,dal som objednat novu a znacku soundblaster. vdaka za rady

    Genius SW HF 5.1 4000 a Surround Sound Card (SC-5100)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.