Zavrieť

Porady

Bolesti hlavy!

Môj syn sa dnes v noci zobudil na veľkú bolesť hlavy. Skúšali sme obklady, tabletky a nič nezaberá!Prosím poradte nejaký (babkovský) recept ako sa toho zbaviť.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    kajasla Pozri príspevok
    tak ak nezaberaju tabletky ,to je skôr na doktora ako na babkovsky recept.
    No ale pochybujem, že doktorka bude v ambulancii ked´ je sviatok

    manndy64 je offline (nepripojený) manndy64

    manndy64
    ja si tiez myslim ze treba k doktorovi.vyzera to na migrenu pri zmene pocasia.mava to aj moj syn a jemu pomoze jedine ibalgin 200 alebo500.-zalezi kolko ma rokov a ake silne su bolesti.mozes najprv aj toto vyskusat.ta bolest hlavy je neznesitelna.vsetko dobre.

    Hanka Perka je offline (nepripojený) Hanka Perka

    Hanka Perka
    manndy64 Pozri príspevok
    ja si tiez myslim ze treba k doktorovi.vyzera to na migrenu pri zmene pocasia.mava to aj moj syn a jemu pomoze jedine ibalgin 200 alebo500.-zalezi kolko ma rokov a ake silne su bolesti.mozes najprv aj toto vyskusat.ta bolest hlavy je neznesitelna.vsetko dobre.
    Ďakujem idem vyskušať

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Hanka Perka Pozri príspevok
    No ale pochybujem, že doktorka bude v ambulancii ked´ je sviatok
    pohotovosť

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Na bolesti hlavy vie dobre zabrať PARALEN, teda aspoň mne,vyzerá to na migrenu ale to musí potvrdiť lekár alebo je to len zmenou počasia. akého charakteru a lokalizácie je tá bolesť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.