Zavrieť

Porady

Kurzy - mzdy

Ahojte,,chcem sa spýtať na skúseností. Plánujem sa vzdelávať prostredníctvom rekvalifikačných agentúr ohľadom miez a personalistiky.. Myslíte si, že návšteva 46 hod kurzu mi pomože zasvetiť sa do celej problematiky, tak aby som mohla pracovať v tejto oblasti resp. pracovať na živnosť ako to agentúra uvádza?? A neviete či firmy využívajú takéto externé služby??? Viem, účtovníci dost robia pre firmy, ale robit mzdy sa možno tak nevyužíva. Poradťe aké máte skúsenosti alebo názory..dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemyslim si, ze hned po absolvovani kurzu clovek zvladne samostatnu pracu v tejto oblasti..
    Mzdy a personalistika je oblast, ktora sa neustale meni, takze to chce takmer denne studovat zakony a vyhlasky.
    Najviac sa vsak clovek nauci pri samotnej praci, idealne pod vedenim starsieho a skusenejsieho kolegu.

    spor je offline (nepripojený) spor

    spor
    ano v podstate suhlasím s tým názorom, ale kde vám dajú príležitosť v tejto brandzi bez praxe?? Pokiaľ viem na mzdové požadujú len skúsených s praxou. Absolventi VŠ nemajú šancu tak možno to niekto niekedy zohladní, že mám kurz v tejto problematike a možno návšteva seminárov tak uvidíme... Vám pekne dakujem za reakciu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.