Zavrieť

Porady

Praca pocas pn?

Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    fofina23 Pozri príspevok
    mozem sa spytat este nieco? viem prerusit pn, aj ked mam napisanu najblizsiu kontrolu na december?
    záleží, aký máš zdravotný problém, ale ak zájdeš za lekárom, že chceš ukončiť PN - uvidíš, možno bude aj súhlasiť.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    počas PN máš byť doma a dodržiavať liečebný režim. Od lekára máš mať vypísané vychádzky. SP zvykne chodiť na kontrolu, ak neobhájiš neprítomnosť, prídeš o dávky.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    fofina23 Pozri príspevok
    Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
    Ako chceš počas brigády dodržiavať liečebný režim ? Brigáduješ počas vychádzok ?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fofina23 Pozri príspevok
    Dobry den, potrebujem velmi poradit. Momentalne som zamestnana, ale som na Pn. Nasla som si brigadu, ale neviem ci mozem pocas Pn brigadovat? velmi vas prosim, ak ma niekto skusenosti alebo mi vie poradit, nech mi pomoze. Budem vdacna za kazducku radu
    AK si DPN musíš dodržiavať liečebný režim, ale ak tá brigáda ti v tom nebude brániť(budeš robiť doma), alebo cez vychádzky, na dohodu môžeš pracovať.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fofina23 Pozri príspevok
    no jedna sa o poobedne smeny a o nocne smeny? moze mi prist aj vtedy kontrola?
    Samozrejme že áno, v tvojom prípade je to jednoznačne o porušenie liečebného režimu, v takom prípade prídeš o nemocenské. Ako je to teda s tou DPN je, ak do jednej práce ísť nemôžeš, ale do druhej áno?

    fofina23 je offline (nepripojený) fofina23

    fofina23
    mozem sa spytat este nieco? viem prerusit pn, aj ked mam napisanu najblizsiu kontrolu na december?

    fofina23 je offline (nepripojený) fofina23

    fofina23
    marodujem s pätnými výrastkami, takzvane ostrohy. nohy ma nenormalne bolia ale ja uz nechcem viac pracovat vo svojej doterajsej praci a chcem dat vypoved, takze v tom pripade neviem ci ma lekatr vypise.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.