Zavrieť

Porady

Dodatok k zmluve so spätnou platnosťou.

Od septembra minulého roka mám zmluvu na dobu určitú počas zastupovania PN s tým, že dotyčná už pravdepodobne nenastúpi a mne po jej ročnej PN bude daná zmluva na dobu neurčitú.
Len nedávno mi zamestnávateľ doniesol dodatok k zmluve počas zastupovania PN so znením, že zmluva sa uzatvára na dobu určitú do 31.07.2017, dodatok mi bol doručený osobne zamestnávateľom dňa 22.06.2017 so spätnou platnosťou k u dňu 31,.10.2016 s tým že dodatok nadobúda platnosť 31.10.2017.
Takže v dodatku je chybný dátum platnosti.
To som si všimla až po podpísaní a zatiaľ som o tom zamestnávateľa neupovedomila.
Je tento dodatok aj tak platný nakoľko je tam chybný dátum, po ukončení PZ s týmto pôjdem na úrad práce, aby ma s tým potom nenaháňali.
A ešte je oprávnené aby ma takto zamestnávateľ informoval o ukončení prac. pomeru, v podstate som bola informovaná mesiac pred skončením, je to v poriadku? Ja som si myslela, že mi bude zmluva predĺžená na domu neurčitú.
Naposledy upravil Anna Holla Dúcka : 06.07.17 at 08:42
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nemala si taky dodatok vobec podpisovat. Zamestnavatel ta tak trochu dost podviedol. Ty si mu ten podvod podpisom akceptovala.
    Ak si ho podpisala s datumom roku 2016, ten preklep v datume platnosti je jasny preklep, kedze PP konci 31.7.2017 a tym nema vplyv na platnost doby urcitej.
    Na UP ti staci zapoctovy list, kde bude ukoncenie : doba urcita.
    Dodatok zmluvy na UP nepotrebujes.

    Dodatok k zmluve so spätnou platnosťou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.