Zavrieť

Porady

Outlook Expres

Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    áno, je to možné... vytvoríš si na D: adresár, napr. posta a v nastaveniach outlooku mu zmeníš cestu k novému pracovnému adresáru. Všetko potrebné si vytvorí sám. Je to vhodné pre prípad pádu systému a potreby preinštalovania. Po opätovnom nainštalovaní a spustení stačí nastaviť cestu k tomuto adresáru a sám si všetko importuje, takže o nijakú poštu si neprišla.

    jole je offline (nepripojený) jole

    jole
    jole Pozri príspevok
    Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
    Asi si ma nepochopil. Nejde o poštu, ale konkrétne o "adresy" z pošty. Tento adresár musím pri preinštalovaní stále aktualizovať. A hlavne ak sú dve totožnosti, aby mal každý iný adresár so svojimi adresami.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Teraz nemám Outlook Express, ale myslím, že tam bola možnosť Súbor/Exportovať/Adresár a pri ukladaní si zvolíš možnosť, kam ho chceš uložiť. Toto si myslel?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    je tam možnosť exportovať adresár... uloží ho tušim s príponou wab... ale pokiaľ sa dá na iný disk adresár pošty, pri obnovení sa natiahnu aj všetky mailove adresy, lebo adresár je tiež uložený v pracovnom adresári outlooku

    jole je offline (nepripojený) jole

    jole
    Asi som to zle napísal. Adresár má stabilné umiestnenie C:\Documents and Settings\l\Application Data\Microsoft\Address Book\l.wab. Dá sa toto umiestnenie zmeniť? Napríklad na D:\Pošta\adresár1.wab a D:\Pošta\adresár2.wab. Poštu si uložím na disk D a pri viacerých totožnostiach každý má svoj priečinok pre ukladanie pošty a pracuje iba so svojou poštou. Ale ako to urobiť, aby každý pracoval so svojím adresárom?

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Možná jsem úplně mimo, Outlook už dávno nemám, ale každý má ve své poště, svém Outlooku přece cestu k úložišti, kde má svoje data uložená. Pokud ty je budeš mít na C. budou se ti ukládat na céčko, další tam bude mít cestu na D. a tam se budou ukládat zase jemu. Ovšem je to jen můj názor, ověřit si to nemám jak

    semegast je offline (nepripojený) semegast

    semegast
    ja mám tiež otázku...dostal som úlohu...skopírovali mi do pocitaca adresar s udajmi ktore by mali obsahovat maily s outlooku...nejake aj naslo ale nenaslo tie ktore hladam...je s tym komplivana praca...nevie mi niekto poradit lahke riesenie alebo navod? vdaka...

    jole je offline (nepripojený) jole

    jole
    sondaw Pozri príspevok
    Možná jsem úplně mimo, Outlook už dávno nemám, ale každý má ve své poště, svém Outlooku přece cestu k úložišti, kde má svoje data uložená. Pokud ty je budeš mít na C. budou se ti ukládat na céčko, další tam bude mít cestu na D. a tam se budou ukládat zase jemu. Ovšem je to jen můj názor, ověřit si to nemám jak
    Asi sa to teda nedá, nikto mi nevie poradiť.

    nicolet je offline (nepripojený) nicolet

    nicolet
    Potrebujem radu. Už od včera mi nejde prijať poštu v Outlook Express. Dám odoslať a prijať. Stiahne to na nejakých 5 paličiek a stále sa tvári, že prijíma poštu. Myslím si že tá prvá správa je nejaký nezmysel a za ňou mám ďalších 12 neprijatých e-mailov.Včera to išlo celý deň a nič neprešlo. Neviem si poradiť a tie e-maily sú dosť súrne.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    jole Pozri príspevok
    Je možné zmeniť umistnenie priečinku Adresy v Outlooku Expres (Win XP) napr. na disk D, ako je to napr. u pošty? Ako vytvorím nový adresár pre ďalšiu totožnost?
    ...neda sa to nastaviť nikde, takže musíš adresár ukladať tak ako ti radili v predošlých príspevkoch, exportovať adresár.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.