Zavrieť

Porady

pracovná cesta a denné dochádzanie

Dobrý deň - neviem či som sa trafil témou do kategórie....riešim jednu otázočku...vysielame na pracovnú cestu-kurz pár zamestnancov do miesta trvalého bydliska, resp. miesta (mesta) pracoviska...konkrétne - kurz sa bude vykonávať na úplne opačnej strane mesta...z akéhosi bezpečnostného hľadiska (napr. ak by sa im stal počas presunu úraz, autonehoda atď) to chcem poriešiť ako pracovnú cestu - myslím si však, že by nemali mať nárok na "plnú pálku" stravného vrámci vyúčtovania PC a teda by som im chcel pred pracovnou cestou stanoviť podmienky "denného dochádzania"...toto denné dochádzanie by som im nadefinoval ako povinnosť denne nastúpiť na PC na svojom pracovisku a denne PC na svojom pracovisku aj ukončiť, s tým, že by sa im ohraničil nejaký časový rámec - aby výška stravného bola primeraná dobe, ktorú v rámci kurzu strávia....moja otázka znie, či to zákon o cestovných náhradách umožňuje, resp. či máte s niečím podobným skúsenosti a či to takto bude "kóšer"....sorry asi to trošku obšírne opisujem - heh moja prvá otázka v rámci porady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    pracovná cesta a denné dochádzanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.