Zavrieť

Porady

SKD + ucenie anglickeho jazyka

mam ukoncenu VS II, stupna a som kvalifikovana ucit anglicky jazyk na prvom stupni, som tiez kvalifikovana ako vychovavatelka. ponukli mi pracu vychovavatelky na plny uvazok s tym ze ako plne kvalifikovana budem ucit na prvom stupni anglicky jazyk( doplnat uvazok), aka platova trieda a zaradenie ma ked to vezmem caka????
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Do ukončenia adaptačného vzdelávania, ktoré bude prebiehať v škole, v ktorej budeš pracovať , budeš zaradená do 9.PT - začínajúci.

    Po ukončení adaptačného vzdelávania, budeš preradená do 10. PT.

    Platová tarifa sa zvyšuje o 1% za každý celý rok započítanej praxe k 31. decembru bežného kalendárneho roka až do 16 rokov započítanej praxe. Za každý celý rok započítanej praxe od 17 rokov do 32 rokov sa platová tarifa zvyšuje o 0,5 %.
    Naposledy upravil zdenka131 : 02.02.11 at 18:46

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    fulmaja, Lubaba, Mária27, Danielle369, terezamaria
    5

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Poskytla si málo informácii a sú nepresné na to, aby sme Ti mohli odpovedať. Z uvedeného nie je celkom jasné , aký úväzok budeš mať ako učiteľka a aký úväzok budeš mať ako vychovávateľka.

    Doplň:
    koľko rokov máš pedagogickej praxe? ( od toho závisí zaradenie do karierového stupňa – začínajúci, samostatný... )
    druh vzdelania,
    aký úväzok budeš mať ako učiteľka a aký ako vychovávateľka.

    Platové zaradenie pedagogických zamestnancov a odborných pracovníkov je uvedené tu :

    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...anie_do_PT.pdf
    uvazok budem mat ako zacinajuci vychovavatel nakolko nemam ziadnu prax. vychovavatelia maju ale mensie uvazky a preto mi riaditelka povedala ze si mozem kedze som kvalifikovana na ucenie AJ na prvom stupni- mam VS II. stupna- doplnit uvazok- pocet hodin ucenim anglickeho jazyka na celom prvom stupni- ale taktiez som aj zacinajuci ucitel so: stredne odborne vzdelanie aj VS I. stupna- vychovavatel a asistent ucitela, aj VS II stupna - uz ako ucitel 1-4. rocnika- takze ake to bude zaradenie?

    SKD + ucenie anglickeho jazyka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.