Zavrieť

Porady

kinderká sú mojím koníčkom

Ahojte,
snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Teraz napríklad dosť súrne hľadám toto:


    Jedna firma to rozposielala ako reklamu na novú sériu.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    mám to doma, dostali sme to v hypermarkete pri kúpe dvoch kinderiek. Je to taká skladačka, z ktorej sa dá poskladať vikingská helma.

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Prosim ta, ak ste to este neznicili - nemozes mi to poslat? Mozem vymenit za figurku alebo poslem cele vajicko alebo kinder cokoladu. Hocico.

    Ta ich marketingova firma nie je schopna povedat, kedy to budu ponukat. Inak by som skocila v TN do hypernovy, urcite to bolo aj v Tescu v krajskych mestach. Mali by to mat na nete, aby nalakali co najviac ludi a nie to, ze to este taja. Pre zberatelov to má cenu, lebo su zberatelia co zbieraju reklamne veci a zo SR je to dost vzacne. Tak mam sancu ziskat aj ja figurky, co nemam.

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    JanaSys Pozri príspevok
    Prosim ta, ak ste to este neznicili - nemozes mi to poslat? Mozem vymenit za figurku alebo poslem cele vajicko alebo kinder cokoladu. Hocico.
    My sme tú helmu, ale poskladali, malý to nosil na hlave pár dní a hral sa na Vikinga, ale myslím, že to niekde bude.
    Ak Ti nevadí, že je nosená , tak Ti ju môžem kľudne poslať, nerobí mi to problém.

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Ahoj, ak nie je roztrhnutá, tak to nevadí. Pošlem ti cez SS adresu. Ďakujem moc. Jana

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    JanaSys Pozri príspevok
    Ahoj, ak nie je roztrhnutá, tak to nevadí. Pošlem ti cez SS adresu. Ďakujem moc. Jana
    ok pošli, ja zajtra pôjdem na poštu to poslať, ale predtým kuknem v akom je to stave.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    JanaSys Pozri príspevok
    Ahojte,
    snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.
    Pozaras obcas SS? Poslel som Ti jednu.

    JanaSys je offline (nepripojený) JanaSys

    JanaSys
    Ahoj, ale ja som nebola online! Az ked mi pride info o sprave a to prislo sucasne s info o tvojom prispevku, sa pripojim. A niekedy sa k netu nedostanem aj cely den. Inak v pohode.

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    JanaSys Pozri príspevok
    Ahojte,
    snáď sa to nikoho nedotkne, veď je to v téme hobby. Zbiera tu niekto kinderká? Alebo sú tu ľudia, čo nevedia, čo s nimi? Hľadám akékoľvek reklamné predmety súvisiace s firmou Ferrero.
    mám doma nejaké figúrky s kinderiek niekedy som ich zbierala ale už ma to prešlo a ľutujem ich vyhodiť tak ak by si chcela môžem ich zabaliť a poslať.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Ahoj , raz sme si pisali ohladom kinder vajicok. Kam by som Ti mohla poslat, z Vianoc mam aj obaly a papieriky. A nejake starsie Ti tiez mozem poslat.

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    Teraz som síce v práci, ale ak sa dobre pamätám aj u nás doma sa nájdu kinderká. Viem, že to deti zbierali, len či sme ich už nevyhodili. Ach tá moja pamäť deravá Po práci sa pozriem a ozvem sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.