Zavrieť

Porady

Registrácia

Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    alla66 Pozri príspevok
    Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem
    Nemala by ....teda aspoň myslím si ...

    Keď som sa z Dublinu v pohode prihlásil na cudzej mašine ....?.....

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    buchač Pozri príspevok
    Nemala by ....teda aspoň myslím si ...

    Keď som sa z Dublinu v pohode prihlásil na cudzej mašine ....?.....
    Nejde o dve rôzne miesta a dva PC...ide o jednu IP adresu...kamoška použila pri registrácií moju IP adresu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov
    Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    arizona Pozri príspevok
    Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov
    Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...
    Dík, hľadám""starý"" ma neposlúcha (internet)

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    arizona Pozri príspevok
    Vadiť by to nemalo, jedine by si mohol niekto myslieť, že máš viac nickov
    Alebo si zmeň IP adresu , ak nemáš pevnú...
    Na mojej IP v kanc. sa prihlasili už asi 5ti /aj moje detváky/ a na moj net sme dokonca pripojené dve kanc. ..., vtedy som nemala ani poňatia o nejakej IP a je mi to srdečne jedno ...však ak chcem šíriť poradu, tak sa dá aj takto...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Pravdu povediac, nechápam podstatu problému. Tak ako píše Slavica, nie je problém zaregistrovať (aspoň v minulosti nebol) z jedného PC viacej nickov...

    Schválne som si pustil novú registráciu, nevidel som žiadnu odvolávku na IP adresu (ak by daný nick bol viazaný na IP adresu PC, tak ako by to bolo v prípade dynamickej IP adresy?) - podstatná je mailová adresa.

    Prakticky tak ako Skype, aj Poradu.sk môžu z jedného PC užívať viacerí užívatelia - podstatné je odhlásiť sa z pôvodného užívateľa a prihlásiť sa ako ďalší...

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    alla66 Pozri príspevok
    Kamarátka, ktorá bola u mňa na návšteve sa registrovala z mojho PC na Poradu, pretože doma nemá internet...môže jej rovnaká IP adresa robiť problémy s prihlasovaním na Poradu? Ďakujem
    Nie. Nemôže jej to robiť problémy. Niektoré SERVRE sledujú IP adresu ale tu sa jedné skôr o obmedzenie veľkosti sťahovanie dát. Napr. MEGAVIDEO Ti obmedzuje sťahovanie myslím na 70 minút. Pochybujem, že politika Porady je obmedziť prihlásenie sa viacerých užívateľov z jednej IP adresy alebo naopak jedného užívateľa z viacerých IP adries

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.