Zavrieť

Porady

bzzzzz ... hnusnee KOMARE

Zacina obdobie, kedy náš vzdusny priestor obsadi dotieravy hmyz, ktory mi doslova pije krv - komaaare! Pri tomto slove si zakazdym v spomienkach pripominam tie prebdene noci, prekazene opekacky v prirode, predvecerne romanticke prechadzky s neustalym skriabanim sa,... DOST!!! Uz ma prechadza trpezlivost kazdorocne sa roznymi sposobmi pokusat zlikvidovat tento nezlikvidovatelny hmyz. Snivalo sa mi ako som vyhodil do vzduchu benzinku, koli hnusnym komarom a bolo vsetko vyriesene VYHLASUJEM VOJNU KOMAROM!!! Napiste ake zbrane pouzivate, za kazdu radu vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Miru je offline (nepripojený) Miru

    Miru
    Píšem ako prudko kompetentná, od Komárna a bzučiacimi potvorami milovaná ,bez autanu aktive ani krok a po štipnutí fenistil gel

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Ja si pred začiatkom dovolenky nasadzujem tabletky vitamínu B - Thiamin. Po nich telo vylučuje pach, ktorý bežne necítiť, ale komáre ho nenávidia.
    Kým som nemala na oknách sieťky, tak som rozdrvený thiamin sypala na parapet a komáre nevleteli do miestnosti.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    Rozalka Pozri príspevok
    Ja si pred začiatkom dovolenky nasadzujem tabletky vitamínu B - Thiamin. Po nich telo vylučuje pach, ktorý bežne necítiť, ale komáre ho nenávidia.
    Kým som nemala na oknách sieťky, tak som rozdrvený thiamin sypala na parapet a komáre nevleteli do miestnosti.
    Veru daj si B-vitamín, naozaj to zaberá. Mám to vyskúšané.

    rauh je offline (nepripojený) rauh

    rauh
    Takze B vitamin? A ako je to mozne, ze na ludi s inou krvnou skupinou ani len nesadnu??? Zeby to bolo skor tymi vitaminmi v tele
    No a mam dalsiu zbran, stiahol som ju z netu do mobilu, je to aplikacia, ktora vydava pre komare neprijemny zvuk, tak som na to zvedavy ci to pomoze. Len mi to vraj stiahne 30% z baterie.
    Nieco som pocul, ze aj nejake radio pocas vysielania vydava tento zvuk. Len keby som vedel ktore?

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    rauh Pozri príspevok
    Takze B vitamin? A ako je to mozne, ze na ludi s inou krvnou skupinou ani len nesadnu??? Zeby to bolo skor tymi vitaminmi v tele
    No a mam dalsiu zbran, stiahol som ju z netu do mobilu, je to aplikacia, ktora vydava pre komare neprijemny zvuk, tak som na to zvedavy ci to pomoze. Len mi to vraj stiahne 30% z baterie.
    Nieco som pocul, ze aj nejake radio pocas vysielania vydava tento zvuk. Len keby som vedel ktore?
    No krvnou skupinou to asi nebude. Obidvaja s manželom máme O. Keď komár poletuje po spálni normálne je počuť aký odpich si dá, keď sa dostane do môjho vzdušného priestoru. Ja môžem spať aj odokrytá. Manžel je zarytý pod paplónom a aj tak je doštípaný. Ak sme vonku a je okolo mňa 1000 hladných komaríc no, tak 5 sa ulakomí a sosnú si, tie ostatné sú radšej hladné. Ale nie je mi čo závidieť. Pre mňa sú hotovou pohromou podenky. To sú tie mušky čo večer lietajú pod svetlom. Mám na ne alergiu, vyzerám ako keby ma šibali žihľavou. Veru, zlaté komáre.

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    B-ko je dobré ešte aj proti kliešťom (mala som to to vedieť skôr ako som dostala boreliózu !). A na okná je najlepšie vraj muškáty, ale to nemám overené.

    bzzzzz ... hnusnee KOMARE

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.