Zavrieť

Porady

Čína

Dobrý večer prajem celej Porade, všetkým Poraďákom.

Rada by som sa, s dovolením, obrátila na cestovateľov - Poraďákov, ktorí navštívili Čínu, s prosbou o ich poraďácke rady, odporúčania, postrehy, stupeň spokojnosti s cestovnou kanceláriou, atď., komu čo napadne. Už teraz ďakujem. (A dúfam, že neduplikujem tému ).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    sestra bola v číne na univerzitnej konferencii. teda žiadna cestovka.
    V&brali si 500 ročný hotel. Super niečo z kultúry, v ozaj čínskej štvrti, nie turistickej vychytávke. Vravela, že super ale že tých 10 dní aj stačilo.
    Inka pochodili všetky atrakcie, múr, zakázané mesto, fabriku na hodváb.
    Dá sa tam v dobrej cene nakúpiť kvalitná elektronika typu -pamäťové karty, čipy a pod.

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    bettylou Pozri príspevok
    sestra bola v číne na univerzitnej konferencii. teda žiadna cestovka.
    V&brali si 500 ročný hotel. Super niečo z kultúry, v ozaj čínskej štvrti, nie turistickej vychytávke. Vravela, že super ale že tých 10 dní aj stačilo.
    Inka pochodili všetky atrakcie, múr, zakázané mesto, fabriku na hodváb.
    Dá sa tam v dobrej cene nakúpiť kvalitná elektronika typu -pamäťové karty, čipy a pod.
    Vďaka za príspevok, Bettylou.
    Ja nemám inú možnosť, len tú cestovnú kanceláriu. Ponuka je dosť bohatá, je si z čoho vybrať. Lenže, bohaté sú aj moje skúsenosti s cestovkami. Preto by som bola rada konkrétnemu príspevku, najradšej viacerým príspevkom.
    Aj tak ďakujem, Bettylou.

    Macka je offline (nepripojený) Macka

    Macka
    osobne som v Číne nebola ,ale skús sa pozrieť na webovú stránku www.orbion.cz. Mne táto stránka veľmi pomohla pri plánovaní dovolenky bez CK do Thajska, a našla som si tu aj veľa priateľov.Prispievatelia sú Češi ,ale aj Slováci ,a myslím, že sú tam aj príspevky a rady o Číne.Myslím,že sú tam popísané aj skúsenosti z CK ,ale teda prevažne z českými.Ja osobne už z CK nejdem, to Thajsko bol vlastne prvý pokus ako to s manželom zvládneme ,a odteraz už budem cestovať len takto.Bolo to super!Skús sa teda pozrieť,možno ti to pomôže.Príjemné čítanie a vyberanie,mne to trvalo skoro rok ,ale bolo to úžasné ,už len tá príprava ,doslova adrenalín ,ale vyplatil sa!

    dstopka je offline (nepripojený) dstopka

    dstopka
    JJ bol som s Bubom vo februári vo Vietname a bolo to fakt super, perfektne naplánovaný čas, super sprievodcovia, ktorí sa aj vyznajú v tej krajine atď...

    Beella je offline (nepripojený) Beella

    Beella
    Čínu sme absolvovali vo vlastnej organizácii pred 4 rokmi. Fascinujúca krajina

    Dve priateľky úplne nezávisle od seba, oni sa ani nepoznajú, boli v Číne tiež s Bubo. Jedna absolvovala len Čínu, druhá mala kombi-zájazd s poznávaním okolitých štátov. Veľmi - veľmi boli spokojné.
    Jedna z týchto dvoch je úplnou fanúšičkou tejto CK, precestovala s nimi x-krajín za posledných 6 rokov.
    Takze v ich mene urcite odporucam - www.bubo.sk

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Macka Pozri príspevok
    osobne som v Číne nebola ,ale skús sa pozrieť na webovú stránku www.orbion.cz. Mne táto stránka veľmi pomohla pri plánovaní dovolenky bez CK do Thajska, a našla som si tu aj veľa priateľov.Prispievatelia sú Češi ,ale aj Slováci ,a myslím, že sú tam aj príspevky a rady o Číne.Myslím,že sú tam popísané aj skúsenosti z CK ,ale teda prevažne z českými.Ja osobne už z CK nejdem, to Thajsko bol vlastne prvý pokus ako to s manželom zvládneme ,a odteraz už budem cestovať len takto.Bolo to super!Skús sa teda pozrieť,možno ti to pomôže.Príjemné čítanie a vyberanie,mne to trvalo skoro rok ,ale bolo to úžasné ,už len tá príprava ,doslova adrenalín ,ale vyplatil sa!
    Bingo! Macka, oceňujem aspoň takto, v tejto téme sa inak nedá. Posielam 100 bodíkov a ďakujem. (Ó bohovia! Kde vezmem čas na čítanie?)

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    arizona Pozri príspevok
    Skús aj túto cestovku, vraj sú dobrí http://www.bubo.sk/katalog/cina/
    Už som ju čítala. Mám ju v zálohe.
    Ďakujem, Arizona .

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    dstopka Pozri príspevok
    JJ bol som s Bubom vo februári vo Vietname a bolo to fakt super, perfektne naplánovaný čas, super sprievodcovia, ktorí sa aj vyznajú v tej krajine atď...
    Ďakujem za správu.

    anklar je offline (nepripojený) anklar

    Anklar anklar
    Beella Pozri príspevok
    Čínu sme absolvovali vo vlastnej organizácii pred 4 rokmi. Fascinujúca krajina

    Dve priateľky úplne nezávisle od seba, oni sa ani nepoznajú, boli v Číne tiež s Bubo. Jedna absolvovala len Čínu, druhá mala kombi-zájazd s poznávaním okolitých štátov. Veľmi - veľmi boli spokojné.
    Jedna z týchto dvoch je úplnou fanúšičkou tejto CK, precestovala s nimi x-krajín za posledných 6 rokov.
    Takze v ich mene urcite odporucam - www.bubo.sk
    Ďakujem za príspevok. "Buba" už mám v zálohe.

    Macka je offline (nepripojený) Macka

    Macka
    anklar Pozri príspevok
    Bingo! Macka, oceňujem aspoň takto, v tejto téme sa inak nedá. Posielam 100 bodíkov a ďakujem. (Ó bohovia! Kde vezmem čas na čítanie?)
    nie je zač ,rada som pomohla. A čas si určite nájdeš ,tá stránka je fakt úžasná , ja som na nej skoro každý deň aspoň na chvíľočku ,je to pre mňa droga ,ked mi je smutno a ťažko,a našla som si tam kamošku takú staršiu pani z Prahy ,kde sme obidve pri plánovaní cesty do Thajska/ tá pani má 60 rokov a spolu s manželom to bez CK zvldáli úplne perfektne/na seba narazili, začali si písať a zistili ,že v jednom termíne budeme na jednom úžasnom thajskom ostrove Koh Samui a tak sme si tam dali stretko , a viackrát, bolo to úžasné ,v tak ďalekej zemi sa zrodilo naše kamarátstvo a trvá doteraz ,skypujeme si a tiež sa k nim chystáme na návštevu .A tiež je tam kopa ďalších úžasných ľudí ,ktorí mi fakt dosť pomohli ,a ja som nikdy s takou radosťou nechystala náš cestovný itenár ,ako vtedy. Prajem ti ,aby si sa tešila už z tej prípravy ,je to niečo úžasné ,a keby som sa ešte raz narodila ,určite sa tým živím .Pre mňa to bolo niečo veľmi fascinujúce a mnohé som sa na tejto stránke dozvedela.Dúfam,že tvoj sen sa splní a dovolenka bude podľa Tvojich predstáv.Tá moja predčila všetky očakávania a ja som tam šla ako domov, veľa vecí som poznala z fotiek a rozprávania na orbione.

    Lucy V je offline (nepripojený) Lucy V

    Lucy V
    ahoj, bola som v Cine na sluzobnej ceste...pre mna to bol perfektny zazitok a skvele som si to uzila. Bola som v Shanghaji a doporucujem ho na skvele a lacne nakupy znackoveho oblecenia. Samozrejme, doporucujem pozriet si aj tradicnu Cinu, v niektorej zo starych casti mesta.
    Lucia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.