Zavrieť

Porady

prihlásenie na zoznam.sk

mám email na zoznam.sk a už týždeň sa mi nedá prihlásiť, že vraj to nejaký čas niektorým členom nepôjde, nedá sa na ten email prihlásiť aj nejako inak
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Podobný problém mal i centrum.sk.....používaš len jednu mailovú adresu? Kamoška tam mala a prestala ju používať,skús inú....

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Odporucam mail na zozname co najskor zrusit a presunut inde ako to uz urobili stovky nahnevanych uzivatelov.

    uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

    uct2007
    Veru, zruš ten zoznam,ten je o ničom. Aj som mala poštu na zozname, ale nešlo a nejde sa prihlasit,tak som spravila novú mail.schránku. Zoznam nikdy viac !!!! :-)
    Naposledy upravil uct2007 : 06.03.09 at 17:18

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    mirejka Pozri príspevok
    Cez outlook, a môžeš mi poradiť ako? Stal sa zo mňa antitalent.
    Zobrazuje sa ti po zadaní adresy a prihlasovacieho hesla tabulka, ktorú uvádza vo svojom príspevku ekopo ?
    Ak ano - napriek upozorneniu nad ňou, zadaj ešte raz adresu a prihlasovacie heslo. Mne to takto funguje

    L.A.I.K. je offline (nepripojený) L.A.I.K.

    L.A.I.K.
    Mne stačilo nastaviť Firewall (zrušiť filtrovanie trvalých a dočasných cookies)
    a už sa bez problémov prihlasujem.

    Ak máte Sunbelt Personal Firewall,
    otvorte si ho -> kliknite na "WWW" -> "Súkromie" -> a tam by ste nemali mať zaškrtnuté políčka "Filtrovanie trvalých cookies" a ani "Filtrovanie dočasných cookies"

    Za pokus to stoji.
    Mne to pomohlo. Ak Vám nie, mali sme odlišný problém...

    Good Luck

    m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

    som m.hladka
    Ja som napísala po mesiaci týchto problémov administrátovi, ktorý sa mi ospravedlnil a zriadil mi novú email schránku s tým istým názvom a heslom, ale pošta mi tam bohužiaľ ostala s tým, že sa budú snažiť to dať do poriadku a presunuť mi ju.
    Cez Outlook sa mi to tiež nedalo otvoriť, takže si to ani nemontuj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.