Zavrieť

Porady

Novo - stará

Ahojte milí poraďáci. Na túto úžašnú stránku som sa už zaregistrovala "dávno" a občas sem aj zavítam. Ale prácu účtovníčky som prestala vykonávať cca v roku 2006. A od vtedy sa zomlelo toľko vecí, medzitým sa mi narodila aj dcérka, ktorá má už 15 mesiacov, že nemám ani čas sledovať zmeny v legislatíve. Až som si uvedomila, že moja sebadôvera účtovníčky je totálne v ťahu. Mám pocit že mi všetko z hlávky "vyšumelo" a mám už len prehľad v destkých plienkach a obrúskoch na zadoček a kašičkách a ................

Tak dúfam, že vďaka vám sa mi stratená pamäť účtovníka vráti späť. Zatiaľ pa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Vitaj späť.....začni nás navštevovať častejšie a som presvedčená, že vedomosti ktoré tu získaš zdvihnú Tvoje sebavedomie a dobehneš aj zameškané.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    susana28 Pozri príspevok
    Ahojte milí poraďáci. Na túto úžašnú stránku som sa už zaregistrovala "dávno" a občas sem aj zavítam. Ale prácu účtovníčky som prestala vykonávať cca v roku 2006. A od vtedy sa zomlelo toľko vecí, medzitým sa mi narodila aj dcérka, ktorá má už 15 mesiacov, že nemám ani čas sledovať zmeny v legislatíve. Až som si uvedomila, že moja sebadôvera účtovníčky je totálne v ťahu. Mám pocit že mi všetko z hlávky "vyšumelo" a mám už len prehľad v destkých plienkach a obrúskoch na zadoček a kašičkách a ................

    Tak dúfam, že vďaka vám sa mi stratená pamäť účtovníka vráti späť. Zatiaľ pa.
    Teraz je tvojou prioritou to, čo je v živote najdôležitejšie, čo má skutočný zmysel života, neboj sa nič, až nám ženám deti vybehnú z plienok, rýchlo sa zaradíme tam, kam sme profesionálne chceli a mohli. Takže , veľa radostí, milých starostí v tejto terajšej práci. A sem tam, ak to dieťa dovolí, kuk na novinky v legislatíve.

    susana28 je offline (nepripojený) susana28

    susana28
    Tweety Pozri príspevok
    Teraz je tvojou prioritou to, čo je v živote najdôležitejšie, čo má skutočný zmysel života, neboj sa nič, až nám ženám deti vybehnú z plienok, rýchlo sa zaradíme tam, kam sme profesionálne chceli a mohli. Takže , veľa radostí, milých starostí v tejto terajšej práci. A sem tam, ak to dieťa dovolí, kuk na novinky v legislatíve.
    OK, hneď mi je lepšie

    ekonella je offline (nepripojený) ekonella

    ekonella
    Určite to zvládneš a možno vychováš malú Poraďáčku. Držím palce, nech sa dobre cítiš medzi nami a naše drobné rady nech Ti pomôžu dostať sa znovu do "fachu" účtovníkov. Srdečne zdravím
    Hela

    susana28 je offline (nepripojený) susana28

    susana28
    ekonella Pozri príspevok
    Určite to zvládneš a možno vychováš malú Poraďáčku. Držím palce, nech sa dobre cítiš medzi nami a naše drobné rady nech Ti pomôžu dostať sa znovu do "fachu" účtovníkov. Srdečne zdravím
    Hela
    To bolo dobré s tou "malou poraďáčkou"

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.