Zavrieť

Porady

Žiadosť pre obec na prevádzku

Dobrý deň touto cestou, by som Vás chceli poprosiť o rady. Máme v pláne si prenajať predajňu od Obecného úradu a požadujú od nás napísať žiadosť. Neviete nám poradiť čo má obsahovať a asi ako má vyzerať? Za každú radu ďakujeme.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    seda Pozri príspevok
    Dobrý deň touto cestou, by som Vás chceli poprosiť o rady. Máme v pláne si prenajať predajňu od Obecného úradu a požadujú od nás napísať žiadosť. Neviete nám poradiť čo má obsahovať a asi ako má vyzerať? Za každú radu ďakujeme.
    Tu by mala stačiť písomná žiadosť vo forme úradného listu, určite neexistuje na to formulár.

    jopo je offline (nepripojený) jopo

    jopo
    staci len identifikacne udaje od vas, nazov prevadzky, a otvaracie hodiny ktore musia byt zavezne pre vas.. Dvoma troma vetamy staci napisat.

    seda je offline (nepripojený) seda

    seda
    Pracovníčka úradu nám spomínala, že napísať žiadosť o prenájom priestorov, nech tam je napísané, čo tam chceme predávať a kedy bude predajňa otvorená. Hneď ma napadlo, že to má byť podnikateľský zámer, no vraj nie. Ale neviem, prečo by som tam mala už teraz napísať aké budú otváracie hodiny, a možno to chcú preto, aby vedeli poslanci obce to schváliť alebo neschváliť.

    jopo je offline (nepripojený) jopo

    jopo
    Otvaracie hodiny sa musia uviest z dovodu ,ak by islo o pohostinstvo napriklad tak ti mozu VZN obce urcit zatvaraciu hodinu aby si nerusila nocny klud. v pripade potravin mozu urcit otvaracie hodiny aby vyhovovali obcanom obce napriklad,napr. nie do 17.00 ale do 18.00 . ale je to len formalita. nemusis sa obavat. zakazat podnikat v obci ti nemoze zakazat nikto ani starosta ani poslanci.To nemozu, nakolko je sloboda podnikania a kludne by si ich mohla zazalovat.

    Žiadosť pre obec na prevádzku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.