Zavrieť

Porady

skúšky z autoškoly v inom meste

Dobrý deň, môžem sa prihlásiť na skúšky z autoškoly v inom meste ako som robila kurz? Ďakujem
sosak A má tá autoškola aj zastúpenie v inom meste, ako si robila kurz? Alebo chceš robiť skúšky v inom meste a v inej autoškole?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Platí :

    Termín skúšky oznámi orgán Policajného zboru autoškole najmenej päť pracovných dní pred jej vykonaním.

    Autoškola s určeným termínom a miestom vykonania skúšky z odbornej spôsobilosti bezodkladne oboznámi tých žiadateľov o vykonanie skúšky, ktorí predložili správne a úplne vyplnenú žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, ustanovené doklady a tlačivá.
    z toho mi vyplýva že môžem. stačí ked doložím potrebné papiere z autoškoly, kde som robila kurz a prihlásim sa cez inú autoškolu v inom meste. správne chápem?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač No pokiaľ ja viem a aj podľa uvedeného vyplýva, tak na skúšky v tej podstate prihlasuje žiadateľa/ľov hromadne autoškola.

    Tu ide tiež aj o to, že skúšky sa zúčastňuje (sedí na vedľajšom sedadle) inštruktor, ktorý adepta pripravoval.

    Myslím si, že takýto prípad je ojedinelý...takže jednoznačnú odpoveď dostaneš na príslušnom DI v meste, kde chceš (chcela by si) vykonať skúšku.
    sosak Nestačí, že si doložíš potrebné papiere z autoškoly. S autoškolou sa najprv musíš dohodnúť a nejaký poplatok aj zaplatiť.
    chamber13 tak jasné, že to asi bude niečo aj stáť a musím nájsť autoškolu, ktorá bude ochotná. skôr som chcela vedieť, či je to možné podľa vyhlášky. ja som v nej nič také, že by to možné nebolo, nenašla, ale v autoškole, kde som robila kurz nás s tou informáciou rovno privítali. iný inštruktor zas povedal, že sa to dá, ale uznal, že má možno staré informácie
      zbaliť

    skúšky z autoškoly v inom meste

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.