Zavrieť

Porady

restartovanie pc po vlozeni cd

ludia pomoc kupil som uplne novy pc a nainstaloval som don vsetky cd co mi dali...lenže pri vloženi každeho cd hned ako ho zacne nacitavať mi restartuje pc a da či chcem spustiť pc v nudzovom režime alebo normalne...a neviem kde je chyba...môže byť chyba v biose????mam win xp a dvd rom je lg pls poradte mi niekto...dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    hasic4ever Pozri príspevok
    ludia pomoc kupil som uplne novy pc a nainstaloval som don vsetky cd co mi dali...lenže pri vloženi každeho cd hned ako ho zacne nacitavať mi restartuje pc a da či chcem spustiť pc v nudzovom režime alebo normalne...a neviem kde je chyba...môže byť chyba v biose????mam win xp a dvd rom je lg pls poradte mi niekto...dik
    Ahoj,
    Predtym nez sa restartne neobjavi sa modra obrazovka smrti?
    Robi to len pri CD alebo aj pri DVD?
    PC si si poskladal sam alebo bol kupeny komplet?
    Mas bednu na PC zaplombovanu?
    Ak nie tak skus podotlacovat kable ktore idu k mechanike pripadne vyskusaj ine..Ak mas bednu zaplombovanu tak to odnes do obchodu.Skor by som tipol, ze je na vine mechanika.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    ivoovi Pozri príspevok
    ... na vine mechanika.
    ... alebo ovládač ...

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Súhlasím s ivoovi, bude vadná mechanika alebo káble. Ovládače nemyslím, tie sa inštalujú so systémom, mechaniky nie je treba doinštalovať z ich CD/DVD (ani sa k nim väčšinou nedodávajú).
    Iba ak by bola špatne spravená celá inštalácia systému.
    Ale pre istotu - v správcovi zariadení nie je pri nej žiadny žltý výkričník alebo otáznik? Ovládacie panely / Systém / Hardvér / Správca zariadení - ak je na niektorom zariadení v PC chyba, je pri nej žltý výkričník alebo otáznik

    Ak môžeš otvoriť skrinku, skús ako už vyššie písal ivoovi podotláčať (zvýšená opatrnosť, vypnuté PC, žiadne kovové nástroje) dátový kábel k mechanike (na oboch koncoch) aj napájací. Ak nepomôže, skúsil by som pripojiť mechaniku na iný počítač a vyskúšať ju tak.
    ivoovi Pozri príspevok
    Ahoj,
    Predtym nez sa restartne neobjavi sa modra obrazovka smrti?
    Robi to len pri CD alebo aj pri DVD?
    PC si si poskladal sam alebo bol kupeny komplet?
    Mas bednu na PC zaplombovanu?
    Ak nie tak skus podotlacovat kable ktore idu k mechanike pripadne vyskusaj ine..Ak mas bednu zaplombovanu tak to odnes do obchodu.Skor by som tipol, ze je na vine mechanika.
    noooooooo behnu som kupil ako komplet,je zablombovana,takže no robi to nech tam vložim čokoľvek....nie žiadna modra obrazovka...proste sa reštartuje...

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Reklamuj ho. V 99% pripadov je vadny niektory PC komponent....

    restartovanie pc po vlozeni cd

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.