Zavrieť

Porady

Poradite mi s pozickou??

Dobry den potrebovala by som uver.
Suma 1200 € .som zamestnana .
Ak sa najde niekto,kto sa pohybuje v tejto oblasti, budem vdacna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    safari Ano , to viem no prave preto sa potrebujem poradit.
    misoft A čo chceš radiť? Prídeš, požiadaš, preukázeš, dohodneš, podpíšeš.....
    safari mam vedeny od 1.12.2014...zamestana som od 1.11.2014 na dobu určitú august/2015.
    V banke kde mam ucet poziadala o uuver v decembri(zamietli samozrejme)
    Mbank.
    Otázka je ze ci mi ho teraz schvalia ak ano kde by bolo vyhodne žiadať...a ci vobec...dakujem
    veronikasad Predtým si bola dlhodobejšie zamestnaná ? Banky sa totiž pri poskytovaní pôžičky ak je pracovný pomer na dobu určitú - nehrnú ...
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    safari (Dnes 11:59) mam vedeny od 1.12.2014...zamestana som od 1.11.2014 na dobu určitú august/2015.
    V banke kde mam ucet poziadala o uuver v decembri(zamietli samozrejme)
    Mbank.
    Otázka je ze ci mi ho teraz schvalia ak ano kde by bolo vyhodne žiadať...a ci vobec...dakujem
    Slovenská šporiteľňa to má tak, že vyžaduje minimálne 4 poukázané výplaty na účet.
    Až potom sa dá žiadať o úver.
    Predpokladám, že banky majú v podstate skoro rovnaké podmienky a preto mám za to, že nemáš ešte nárok.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    safari Dakujem presne to su veci ktorym nerozumiem a nechcem žiadať opäť ak mi majú žiadosť zase zamietnuť. Chcem sa spýtať na pôžičku z napr.cetelem alebo niečo podobne kde je vacsia sanca ze mi uver schvalia a ake su uroky....dakujem velmi pekne
    veronikasad aký máš príjem zo zamestnania ?
    safari Prijem mam cca 380 e+ rod.prídavky + 150 ine prijmy ktore nemam zdokladovane...mesacne si predstavujem splatku 50€ max
    veronikasad Utekaj preč od nebankoviek ... Na čo pôžičku tak súrne potrebuješ ?
    buchač Preplatíš...

    Cetelem a podobne majú úrok okolo 16,09%
    Banky od 2,5 - 3,5...
    misoft Cetelem? Si z višne padla? Pri takej sume majú úrok úveru od 8,4% vyššie!
    safari No som z toho blb...v mbank mi vyratalo cca podobnu sumu ako cetelem ci taka nejaka spolocnost ...pri 1000€ ...24 mesiacov /splatka 47/50 €...zrejme mam v tom chaos :-) :-)
    misoft Veď si to spočítaj - 50€x24=1200 t.j. 20% (ročne 10% úrok)! 3x viac ako v banke.
    safari http://www.mbank.sk/individualni/uvery/mpozicka-promo/
      zbaliť

    Poradite mi s pozickou??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.