Zavrieť

Porady

Nakup z ciny a predaj u nas

Dobry den

Nazov hovori vsetko takze prejdem rovno k veci
viem ze tato tema uz tu bola vela krat spominana a aj to ze doklad o zaplateni cez paypal nieje faktura a je zbytocny....

Ide mi skor o to ze jeden nemenovany cinsky obchod kde pravidelne nakupujem ma moznost vytlacit fakturu kde je napisane co som kupil a kolko to stalo...problem je v tom ze tam nieje ziadna peciatka ani podpis...vid obrazok

A na druhej strane ak si dam dodat s fakturou tak je tam peciatka aj podpis ale nieje tam napisane co som kupil iba to z ktorej sekcie som kupil...cize napriklad kupim hracku plysoveho psa a nepise tam plysovy pes ale hracky a ine...a cena je tam nizsia ako bola v skutocnosti (co by problem nemal byt kedze tu ide hlavne o moju predajnu cenu ked sa nemylim)

cize mohli by ste mi v tychto dvoch otazkach poradit ? Dakujem
Naposledy upravil chrobak1 : 19.06.12 at 14:07
faktura.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla mojej skusenosti doklad z PayPal uznavaju aj colnici, aj daniari.

    Pravidla o danovom doklade sa riadia pravom krajiny kde sidli spolocnost, ktora danovy doklad vydava. Takze ak cinska legislativa nevyzaduje peciatku a podpis, ide o riadny platny danovy doklad.

    O cenu za ktoru si kupil vec samozrejme ide. A musi byt pomerne presne vymedzena co do predmetu dodavky. Inak budes mat problem s prepustenim tovaru do volneho obehu.

    chrobak1 je offline (nepripojený) chrobak1

    chrobak1
    No precital som toho dost a vsade sa hovori ze pri podnikani cize predaji tychto veci paypal doklad nestaci ze musi byt faktura...no a teraz neviem ako s tymi fakturami ktore som spominal vyssie

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Chod na ktorykolvek colny urad - na kazdom visi doklad ze vytlacene potvrdenie z PayPal je prijatelny doklad.
    A daniari s tym problem nemaju ked to uctujes spravne.

    Nakup z ciny a predaj u nas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.