Zavrieť

Porady

SZCO - dodavka suvenirov do obchodov - Aky doklad

Dobrý večer,
na porade som nový, preto neviem či táto téma sem patrí, alebo sa niekde už objavila.
Rád by som sa opýtal, aké doklady mám vybaviť, ak chcem dodávať do obchodu svoj tovar. (Treba na daňovom vybaviť nejaké doklady o tom, že chcem dodať do obchodov svoj tovar? )
Som SZČO
-Vyrábam Bižutérie a suveníry. Doteraz som nedodával do obchodov, predaj sa realizoval len cez paragón.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Sarunius Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    na porade som nový, preto neviem či táto téma sem patrí, alebo sa niekde už objavila.
    Rád by som sa opýtal, aké doklady mám vybaviť, ak chcem dodávať do obchodu svoj tovar. (Treba na daňovom vybaviť nejaké doklady o tom, že chcem dodať do obchodov svoj tovar? )
    Som SZČO
    -Vyrábam Bižutérie a suveníry. Doteraz som nedodával do obchodov, predaj sa realizoval len cez paragón.
    Ďakujem
    Ak si SZČO, máš pridelené DIČ, nič Ti nebráni v obchodovaní. To budeš riešiť na faktúry, či nie ? Pozor na predaj tovaru v hotovosti - pozri tému povinnosti ERP.

    Sarunius je offline (nepripojený) Sarunius

    Sarunius
    A dá sa to aj nejako ináč ako na faktúry?
    Ešte by som sa rád opýtal : Môžem používať paragón pri predaji v hotovosti alebo potrebujem ERP.
    Ďakujem

    SZCO - dodavka suvenirov do obchodov - Aky doklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.