Zavrieť

Porady

PN

Dobry den,chcel by som sa opytat ako je to s PN.Ked je niekto prepusteny z prace a ide na PN v tej ochrannej lehote,vypocita sa mu marodka z platu ktory mal predtym,to je mi jasne.Keby vsak tuto marodku ukoncil napriklad po 2 tyzdnoch a potom by zas isiel na dalsiu marodku napriklad za tyzden z akeho vymeriavacieho zakladu sa mu bude dalsia marodka pocitat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Marian386 Pozri príspevok
    Dobry den,chcel by som sa opytat ako je to s PN.Ked je niekto prepusteny z prace a ide na PN v tej ochrannej lehote,vypocita sa mu marodka z platu ktory mal predtym,to je mi jasne.Keby vsak tuto marodku ukoncil napriklad po 2 tyzdnoch a potom by zas isiel na dalsiu marodku napriklad za tyzden z akeho vymeriavacieho zakladu sa mu bude dalsia marodka pocitat.
    ochranná lehota je 7 dní ... a ak by už v ochrannej lehote nebol, tak žiadna maródka nebude.

    jedine keby sa najskôr prihlásil na DNP - bola by z min VZ (presnejšie z pravdepodobného VZ). samozrejme - ak splní podmienky pre nemocenskú dávku z DNP
    Naposledy upravil Katy a R : 13.10.11 at 14:26

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    ... neviem, či DNP bude zrušené ... veď bývalá p. premiérka zrušila odvodovú reformu (aspoň na budúci rok určite neplánujú jej schválenie, najskôr až v roku 2014) ... takže, uvidíme, ešte aké zákony budú do konca roku 2011 schválené ...

    Marian386 je offline (nepripojený) Marian386

    Marian386
    Takze, ak stihne ist na PN do siedmich dni od skoncenia prac.pomeru je to v poriadku.Neskor keby trebars zmenil lekara u jedneho ukonci PN a prejde k druhemu tak uz nic nedostane.DNP ma byt na buduci rok zrusene takze z toho tiez nic.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    Marian386 Pozri príspevok
    Takze, ak stihne ist na PN do siedmich dni od skoncenia prac.pomeru je to v poriadku.Neskor keby trebars zmenil lekara u jedneho ukonci PN a prejde k druhemu tak uz nic nedostane.DNP ma byt na buduci rok zrusene takze z toho tiez nic.
    DNP teraz po turbulenciach v parlamente nezrušia....tesp. ostanú asi nezmenené podmienky....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.