Zavrieť

Porady

zmiznutie väčšej sumy

Dobrý deň,
mohol by mi niekto, prosím, poradiť v dosť vážnej a pre mňa smutnej veci.
Z domu, zo skrinky, mi zmizol väčší obnos peňazí. Som z toho zúfalá. Je tu niekto, z okruhu veštenia, kto by mi pomohol.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tomasi je offline (nepripojený) tomasi

    tomasi
    Veštenie ???? Na programe CET TV (od UPC) chodi v noci program kde jedna pani vesti po telefone a radi im. Raz som to pozeral ale pri vsetkej ucte k vestici aj k volajucim, je to dobre akurat na pobavenie.
    Prosim ta, neminaj peniaze na vesticu, radsej chod na policiu (efekt bude asi taky isty - cize nic nenajdes) ale aspon zadarmo.
    Alebo porozmyslaj kto to mohol byt.
    Vela stastia.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    alencek Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    mohol by mi niekto, prosím, poradiť v dosť vážnej a pre mňa smutnej veci.
    Z domu, zo skrinky, mi zmizol väčší obnos peňazí. Som z toho zúfalá. Je tu niekto, z okruhu veštenia, kto by mi pomohol.
    Ďakujem.
    Nepíšeš, či bývaš sama, alebo s nikekým. Ak s niekým, tak páchateľ je jasný. Ak sama, tak - podľa pravdepodobnosti:

    1. bol to niekto veľmi blízky príbuzný (deti, vnuci, súrodenci), kto bol na návšteve
    2. bol to niekto cudzí, kto bol u teba v poslednom čase (odpočet plynu, elektriny, opravár)
    3. máš amnéziu a peniaze si minula ty

    Veštici never, zoberie ti aj to, čo ti zostalo.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    súhlasím s chobotom, ved predsa peniaze nemohli len tak samé odcupitať zo skrine....podla mna máš jedinú možnosť, porozmýšlat, kto ich objavil v skrini-kto o tom vedel...potom vylučovacou metodou určit vinníka....
    čo sa týka veštenia, dáš za to svoj čas a kopec penazí a aj tak nebudeš vedieť kto to bol....stačí porozmýšľať a vinníka si nájdeš aj sama...

    magno je offline (nepripojený) magno

    magno
    ako ta napadlo vestenie..... nic v zlom,ale mas pocit,ze ti nejaka nie prave lacna pani povie ,ktory dobrak ta okradol???? Skus naozaj pouzit zdravy rozum,ved peniaze sa nezvyknu vyparit... ak ta nic nenapadne,tak potom policiu, hoci do nich by som tiez velke nadeje nevkladala.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    magno Pozri príspevok
    ako ta napadlo vestenie..... nic v zlom,ale mas pocit,ze ti nejaka nie prave lacna pani povie ,ktory dobrak ta okradol???? Skus naozaj pouzit zdravy rozum,ved peniaze sa nezvyknu vyparit... ak ta nic nenapadne,tak potom policiu, hoci do nich by som tiez velke nadeje nevkladala.
    Tak tak, ale polícia sa jej zase opýta to, čo my. Kto bol u nej (príbuzný, známy), kto čo robil u nej a pod.

    tomasi je offline (nepripojený) tomasi

    tomasi
    No, mohla by uz trochu viac svetla do tohto zahadneho zmiznutia penazi vniest aj sama zadavatelka temy.
    Vestica jej akurat vyvesti fakturu za telefon ktora jej po vyvesteni pride.
    A my jej z toho co zatial napisala tiez viac nevieme pomôcť.

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    Ďakujem Vám všetkým za príspevky. Samozrejme som použila o.i. i vylučovaciu metódu. Z najbližších-a to som presvedčená už - to nikto nebol. Žiaľ mali sme návštevu! A jedna osoba sa zdržala v izbe, resp. na WC, po našom odchode na dvor. Ale nejde mi do hlavy, ako, veď o nich nevedela, hoci na druhej strane neboli - čo je moja vina- dobre ukryté. Ale keď zasa nemôžem nikoho obviňovať, keď nemám dôkazy.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    alencek Pozri príspevok
    Ďakujem Vám všetkým za príspevky. Samozrejme som použila o.i. i vylučovaciu metódu. Z najbližších-a to som presvedčená už - to nikto nebol. Žiaľ mali sme návštevu! A jedna osoba sa zdržala v izbe, resp. na WC, po našom odchode na dvor. Ale nejde mi do hlavy, ako, veď o nich nevedela, hoci na druhej strane neboli - čo je moja vina- dobre ukryté. Ale keď zasa nemôžem nikoho obviňovať, keď nemám dôkazy.
    Vezmi si z toho len ponaučenie, že peniaze bud dobre schovaj alebo ich drž na účte v banke. Ja som tiez dopadla podobne,ale nie s peniazmi. Ráno sa idem líčiť do práce a kazeta-šminky-fuč. a vyšlo najavo, že ich vzal jeden manželov klient-ked mu u nás robil zmluvu a bol na wc a v kupelni...no najviac ma nasr....to, že jeho ospravedlnenie bolo asi také "prepáč,nejakým nedopatrením sa to stalo", no skoro ma vystrelo...a tú kazetu som si strážila ako oko v hlave(vyšla ma na 1200skk)...tak sme sa poučili a cudzích si tu nepúšťam....smola....

    zmiznutie väčšej sumy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.