Zavrieť

Porady

pedikúra v teréne

chcela by som podnikať v pedikúre, ale nechcem si ešte otvoriť salón. je to možné? požiadala som aj o dotáciu od ÚPSVaR, tam mi povedali že jedinou podmienkou na získanie dotácie je otvorenie živnosti a vydržať v nej 2 roky. Oni nekladú podmienku otvorenia salónu. Živnostenský úrad môže na tom trvať. vie mi niekto s tým pomôcť?Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Majka80 je offline (nepripojený) Majka80

    Majka80
    Aj ja uvažujem o tejto forme podnikania - ambulantná pedikúra pre imobilných a seniorov - a zaujíma ma ako je to v tomto prípade napr. s hygienou? Je možné pri takejto forme podnikania mať sterilizátor doma, teda na adrese trvalého bydliska? Budem vdačná za akúkoľvek radu, alebo info kde by som mohla hľadať odpoveď. Ďakujem

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    iza01 Pozri príspevok
    chcela by som podnikať v pedikúre, ale nechcem si ešte otvoriť salón. je to možné? požiadala som aj o dotáciu od ÚPSVaR, tam mi povedali že jedinou podmienkou na získanie dotácie je otvorenie živnosti a vydržať v nej 2 roky. Oni nekladú podmienku otvorenia salónu. Živnostenský úrad môže na tom trvať. vie mi niekto s tým pomôcť?Dakujem.
    Pedikúra je živnosťou, ktorá môže byť vykonávaná buď v stálej prevádzkarni alebo externe / v byte zákazníka /, čiže nikto vám nemôže nariadiť, aby ste si k tejto činnosti ohlásili prevádzkareň. Hygienické podmienky doporučujem prekonzultovať na príslušnom RÚVZ / bývalá hygiena /.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.