Zavrieť

Porady

Učenie na I.stupni ZŠ

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či môžem učiť na I.stupni ak mám vyštudovanú Strednú pedagogickú školu, Mgr.štúdium Sociálna práca, ukončené DPŠ a momentálne si robím Rozširujúce štúdium primárnej pedagogiky. Nepýtam sa, či som kvalifikovaná (lebo to ešte nie som), ale či môžem učiť aj keď ešte nemám ukončené RŠ....

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Časť III. Učiteľ prvého stupňa základnej školy vrátane učiteľa prvého stupňa základnej školy, ktorý vyučuje v nultom ročníku

    https://www.minedu.sk/data/att/2967.pdf
    Cingilingi Ďakujem za odpoveď.... no ja som chcela vedieť, či mi niekto nevie poradiť, či môžem učiť teraz, keď ešte nemám skončené RŠ... O tomto nikde nepíšu...
    alaya1 nemas ucitelstvo ll. st. primarnej Pd.Co vyzaduje vyhlaska.

    mici512 je offline (nepripojený) mici512

    mici512
    Toto presne zaujíma aj mňa, veľa teraz chodí na rozširujúce štúdium pre 1. stupeň, ale vo vyhláške ktorá je dole v linku sa taká možnosť neuvádza že rozširujúce štúdium. Ja mám špecku - učiteľský odbor Mgr. a tiež ma zaujíma keď si dorobím to rozširujúce či budem kvalifikovaná. Ty sa pýtaš či môžeš učiť áno môžeš ale ako nekvalifikovaná si v 9. platovej triede.

    Učenie na I.stupni ZŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.