Zavrieť

Porady

autom.práčka Fagor

Prosím Vás, máte niekto skúsenosť s autom. práčkou FAGOR 1 FET-107 alebo s inou práčkou FAGOR ? Rozhodujeme sa o kúpe autom. práčky s horným plnením, preto by sme boli vďační aj za informácie o skúsenostiach s práčkami Whirlpool, Elektrolux,prípadne Indesit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Podla mna dnes sa neda držať zásad, že tá alebo iná značka je dobrá. Výrobcovia pračiek dnes ponúkajú modely v cenovom rozsahu od 8 tisic do 20 tisic (a niekedy aj viac). Treba sa zamerat v prvom rade na velkost, potom napln sucheho pradla, potom aj take parametre:hlučnosť!, spotreba vody, energie, max.otáčky a dalsie rozne funkcie, ktore aj tak nepotrebujeme, ale zdvihaju koncovu cenu (odloženy štart, displei,....atd).

    everel je offline (nepripojený) everel

    everel
    Prosím vás, naozaj nemá nikto skúsenosti s práčkou Fagor? Súrne potrebujeme kúpiť novú práčku s vrchným plnením, lebo sa nám pokazila práčka. Naďabili sme na práčku Fagor 1 FET-107W s dobrou cenou v akcii, ale vôbec sme o nej (ani všeobecne o práčkach Fagor) nepočuli, nakoľko nikto zo známych takúto práčku nemá. Boli by sme veľmi vďační za každú informáciu o práčkach Fagor.Vopred díky.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    To musim ukazat polovičke, mame staru whirlpool-ku a nebolo to bohviečo ( rok vyroby 1995), čoskoro dosluži a polovička basni o electroluxe. Ja vravim, znacky už nie su čo bývali. Je to hop, alebo trop.
    No vyskusal by som bud Samsung, alebo LG. Prenikaju aj v inych oblastiach a za prijatelnu cenu ponukaju dobru kvalitu.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ja som si pozrela ako obstáli práčky rôznych značiek v teste ktorý bol tuším na STV , potom som si nechala poradiť v Nay elektrodom a nakoniec u nás v obchode. Víťazne vyšla zo všetkých troch mojich testovaní značka Bosch. Dnes som s ňou maximálne spokojná.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    everel Pozri príspevok
    Prosím vás, naozaj nemá nikto skúsenosti s práčkou Fagor? Súrne potrebujeme kúpiť novú práčku s vrchným plnením, lebo sa nám pokazila práčka. Naďabili sme na práčku Fagor 1 FET-107W s dobrou cenou v akcii, ale vôbec sme o nej (ani všeobecne o práčkach Fagor) nepočuli, nakoľko nikto zo známych takúto práčku nemá. Boli by sme veľmi vďační za každú informáciu o práčkach Fagor.Vopred díky.
    Fagor je značka španielska. Fagor vyrába všetky biele domáce spotrebiče, vrátane malých spotrebičov. Na slovensku nie je tak známa, ale v čechách v rámci vstavaných spotrebičov, je poprednou značkou.
    Čo sa týka práčok, myslím, že je kvalitou rovnaká, ako ostatné výrobky tejto značky.

    Doplnenie: v maďarsku bola minulý rok veľká reklamná kampaň na 8 kg práčky. Síce spredu plnených, ale aj tak. Tento rok to je o úzkych práčkach (45 cm), ale zvrchu plnených. Takže asi si vytvor vlastný názor.
    Naposledy upravil Gabi03 : 18.11.08 at 18:29 Dôvod: doplnenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.