Zavrieť

Porady

Shell

Zbieram body na cerpacich staniciach spolocnosti SHELL aby som si za nazbierane body vybral casom nejaku drobnost.Na moje prekvapenie mi oznamili ze body musim vymenit do konca roku2013/inak prepadnu/.Tak som si objednal kameru do auta....A prisla uplne ina ako reklamovana s oznamenim ze mi mozu poslat co chcu/vseobecne podmienky smart shell/..a ked s tovarom nesuhlasim mozem ho vratit a body mi pripisu spat...Lenze v takom pripade mi predsa prepadnu /o com ma informovali koncom roku2013/
Poradi mi niekto co mam robit??Na email neodpovedaju hoci na stranke sa odusevnuju ze sa kazdemu ozvu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

    foresterbig
    Klasické manipulovanie zo zákazníkom zo strany eshopu.Nečítal som síce obchodné podmienky spoločnosti Shell ale počítam že tam majú zahrnutú klauzulu že fotografie sú len symbolické a zámena tovaru je v ích kompetencii.
    Máš to za body a máš kameru tak čo je na tom trgické, je nefunkčná?
    Zbieram body na Shell uź viac rokov a vždy ich využijem na umyvárku alebo ako zlavu na benzín,nejaký tovar a už vonkoncom nie kameru by som nikdy s toho shopu nechcel na to sú iné obchody.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.