Zavrieť

Porady

Koľko môžem mať príjem z jednorázových činností keď som nezamestnaný?

Som nezamestnaný, nepoberám žiadnu dávku v hmotnej núdzi ani nič podobné. Len mi platia odvody do zp.

Ide o to že ak mi niekto dlží isté peniaze a pošle mi ich na účet, alebo keď by som chcel predať auto a pošle mi dotyčný peniaze na účet , do akej sumy môžem mať takéto príjmi aby to bolo v poriadku s daňami a úradom práce.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ak ti je niekto niečo dlžný, vráti ti dlh nemáš žiadnu ani oznamovaciu povinnosť to niekde hlásiť.....
    nie je to príjem za odvedenú prácu, ale iba vrátený dlh, kt. vznikol ------
    ale nadpis, či názov tejto témy sa prieči otázke......
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tntckoo číže napriklad ked mi niekto posle 10 000 euro na ucet tak nikto sa o to zaujimat nebude? ani danove?
    Mila123 podozrivé transakcie nahlasuje banka na finančnú políciu......
    tntckoo ano je to fakt podozrive ked predam auto a pridu mi zan peniaze na ucet

    neexistuju nejake limity, napr kedy musim zaplatit dan alebo kedy sa transakcia klasifikuje ako podozriva?
    Mila123 nemáš sa čoho báť...pretože ak predáš svoje auto, máš dokald o predaji, nič sa nedeje....
    ak predáš svoje bývanie, tiež sa nič nedeje, máš doklad...horšie ak sú to nekalé veci či záležitosti
    a na limity zabudni.......
      zbaliť

    Koľko môžem mať príjem z jednorázových činností keď som nezamestnaný?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.