Zavrieť

Porady

INMARKET

INMARKET.
Prosím Vás čo je to za "haluz" ?
Počul niekto o tom niečo?
Má niekto s týmto osobné skúsenosti?
Podľa mojich informácií sa jedná o ďalšiu z nespočetných pyramíd, ktorá sa začína šíriť po slovensku.
Teším sa na Vaše príspevky k tejto téme.
Usporiadat
juliettmm juliettmm

juliettmm je offline (nepripojený) juliettmm

Ahojte,
takže ja som mala tú "česť" a zúčastnila som sa prezentácie ohľadom spoločnosti Inmarket, bola prezentovaná ako sesterská spoločnosť Microsoftu a zvláštne je, že ak zastrešuje Microsofte túto spoločnosť nikde o tom nie je na nete žiadna zmienka. Ľudia prezentujúci túto úúúžasnú cestu zárobku sú fakt presvedčiví. kúpiš si produkt, tým sa u nich zaregistruješ, potom zháňaš ďalších ľudí pod seba, z ktorých zarábaš a oni ďalej získavajú ľudí pod seba, z ktorých taktiež zarábaš...... a tak vraj zarobíš ťažké milióny za pár dní, týždňov, mesiacov. aká krásna predstava..... ak je ešte nejaká konkrétna otázka ohľadom toho čo vlastne ponúkali tak ju rada zodpoviem, zatiaľ len toľko veľmi ľahko sa dá nimi oklamať....pa
0 0
migo88 migo88

migo88 je offline (nepripojený) migo88

a kto to prezentoval kde, pretoze ked ja som bol o microsofte bola zmienka len v tom, ze maju vyukove programy na Office
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

čosi? ktosi? hodíš si sem www. reklamu na stránku, ktorá je nahlásená medzi škodlivými?????
0 0
juliettmm juliettmm

juliettmm je offline (nepripojený) juliettmm

Zdravim,
je fajn vsetko co si napisal, kurzy, miesto na webe atd. lenze clovek sa ma "registrovat", cize zaplatit balik s produktami, ktrory spominas a tym padom bude zarabat velke peniaze, ak sa budu "pod neho" registrovat dalsi ludia. prezentatori su rozni ale hlavne je, ze su velmi dobre skoleni. binarny system zarobku za to ze si kupim produkt.... divne, ja si myslim o tom svoje... chcela som ist do toho len kvoli tym kurzom, ktore v balicku su, myslela som, ze sa skutocne vyplati ta cena a plus k tomu este take uzasne zarobky ako boli prezentovane pri mojej sikovnosti. prezentaciu som pocuvala velmi pozorne, nenechala som si ujst ziaden detail. a treba podotknut, ze vlastne za cenu 250€ bol balicek kurzov plus veci ostatne len takym nejakym bonusom k tomu co zarobis ked budes mat pod sebou dalsich a dalsich ludi....
no nic, jednoducho som 250€ investovala inam a zmysluplnejsie, nastastie...
mozno som sa zmylila a skutocne by som zarabala neskutocne peniaze len za tych 250 eciek ) zistim casom a este by som chcela povedat ako je mozne, ze ked je to take perfektne a uzasne zarabanie penazi a v susednych krajinach sa registruju tisice ludi denne a zarabaju mnozstvo peniazkov, tak na nemeckych strankach je vacsina textu v ruskom jazyku. divne, ktory nemec bude studovat nemecku stranku pisanu takmer celu v rustine.......
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

vcera som bol na tejto prednaske, taktiez som dostal info ze to je projekt od microsoftu. cele mi to pride ako pyramida, prezentacia bola urobena neprofesialne (napr. rozne fonty na pismena bez diakritky a ine s diakritikou, projektovany obraz bol velmi maly, niektore pismena sa nedali ani citat - napr. tie kurzy, volba farieb taktiez zla - mozno umysel), najma ze mi idu predat kurzy robenia prezentacii (tie by som mohol davat ja im, po tom co som videl).

Ked som sa spytal prednasajuceho, co vlastne tato spolocnost prinasa zakaznikom, resp. kdo su zkaznici tak klasicka odpoved ze system sa este len pripravuje a pod. podla mna je to len dalsi velky odrb. aj ked to nazvali binarny system (zevraj bol navrhnuty na nobelovu cenu, zaujimave ze som o nom nikdy v ziovte nepocul a studujem marketing a manazment), stale je to podla mna pyramida
0 0
Adik2682 Adik2682

Adik2682 je offline (nepripojený) Adik2682

Zdravím všetkých zúčastnených... Práve teraz som sa vrátila z jednej prezentácie firmy INMARKET... Čo k tomu dodať. Snáď len toľko, že ľutujem ľudí, ktorí na toto všetko naletia. Keď je toto všetko strašne dobrý zárobok a vie sa na tom človek nabaliť miliónmi, prečo sú ľudia okolo mňa stále na úrovni bežného človeka a nie milionára... prečo sused jazdí na starom vw ročníku 96 a nevlastní Aston Martin...
Z toho čo som sa dnes dozvedela a počula, mám pocit, že sa "firma" s veľkým F nabalí na hlúposti ľudí, čo ochotne zaplatia registračku 250 € v domnení, že opár dní budú mať na novú vilu.
Ako to tu už bolo spomínané, keď firma núka produkty ako microsoft office, prečo má úbohejšiu prezentáciu ako ja na prezentovaní štvrťročnej správy u môjho zamestnávateľa... :-) ale sa nad tým iba pousmejem.
V každom prípade, prajem ľudom, čo s tým začnú, aby sa im darilo, keď už ja som v tomto pesimista...
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

dalsia podozriva vec: tvrdil, ze ta firma mala celosvetovo okolo 50mld. sk trzby. firma s takymto obratom cez internetove obchody a po zadani do googla nenajde ziadny poriadny obchod. navyse ten server, na ktorom to bezi (inmarket.biz) je pretazeny (504 Gateway Time-out), nechapem ako by to mohlo obsluzit tolko zakaznikov. cele je to urcite podvod, len to volaju inak ako pyramida. rozmyslam ze upozornim na to SOI a mozno aj policiu.

myslite ze je mozne na nich podat upozornenie policii??? nemalo by byt taketo "okradanie" riesene v zakone?
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Prosim Ta, co chces davat na policiu ? Ked ste taki zdatni vsetci v MLM, preco ste sa nezaregistrujete medzi prvimi ? Nemusite vypisovat dementiny ako pyramida atd. Vezmi si herbalajjvvvvvv funguju stale a pytaju ake prachy. Zakon hovori: mas produkt ? mozes si zan pytat kolko chces, ale spotrebitelska nalada je fajn, tak kupuju resp. registruju. Preco tu kazdy rozobera, ci je to pyramida ? Je to zakonne a koniec spekulaciam. A k tomu, ze niekto povedal ze tie stranky su cele v rustine. IDIOT asi pre teba by boli tie kurzy ! naucil by si sa, ze tie vlajocky v hornych rohoch na strankach sluzia na prelozenie textu do daneho jazyka. Ludia niektore nazory ma ohuruju
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

co chcem davat na policiu? zeby podvod??? zeby klamanie zakaznika? tie veci, co hovoria na tych prednaskach su ciste bludy. napr trzby 50mld sk za rok a pol, binarny system, ktory bol navrhnuty na nobelovu cenu, kurzy, ktore su hodnotnejsie ako ten registracny poplatok a podobne kraviny.

ja MLM nemam rad, ale toto je cista pyramida. clenovia sa vyplacaju z prispevkov, ktore ziskaju za registraciu dalsieho clena. ako Autoreklama, Drukos a podobne.

a aky produkt poskytuje Inmarket? pytal som sa na to toho "RIADITELA" a o ziadnom som sa nedozvedel. iba ze v buducnosti budu spustene obchody.

BLINDSIDE, ty si idiot, nenavazaj sa do mna, ked mi nesiahas ani po clenky. ty si sa na tie stranky urcite ani nepozrel (toto som nasiel na EN verzii stranky)

stranka z navigacneho menu products, jazyk anglicky:

В этом разделе представлены:

- программа Inmarket Navigator

- мультимедийные уроки, обучающие работе на компьютере.

Программа Inmarket Navigator бесплатна и может распространятся среди всех желающих ею воспользоваться.

Мультимедийные уроки доступны зарегистрированным партнерам Inmarket в зависимости от пакета доступа.

Познакомиться ближе с каждым из продуктов Вы можете, перейдя по соответствующей ссылке на панели навигации.
.
som si 100% isty, ze je to odrb. web neprofesialne urobeny (prepinanie jazykov je prakticky nefunkcne, kedze vsetko je len v rustine a inych azbukovych jazykoch). po anglicky je len navigacne menu a hlavna stranka.

EDIT: nemcina tiez funguje, ale tu som neskusal pred tym, neviem po nemecky ani slovo
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Nemozes vediet, poco Ti siaham ja, mam zato ze by si bol mile prekvapeny. Ale k veci: neries to. Ludia maju vlastny rozum. Berem Tvoje skumanie servera, ale ked predpokladam ze v anglictine si ako doma, skus sa poinformovat na toho ropneho miliardara. Firma je registrovana v Denveri Lincoln v USA - North Carolina. Ludia su vyplacaní z obratov teda budúcich vkladov. Podla nasich zákonov je to legálne. Kupujes si produkt: e-shop a kurzy. A policia by sa s tebou nemala ocom bavit, kedze ta firma oficialne neposobi na SK trhu. A mimochodom bude to Ltd. Nebude to Sk firma, tzn.: zahranicna osoba na ktoru na nevztahuju nase zakony. A GB nespolupracuju s nasou justiciou. Neries to, pokial sa to Teba osobne netyka. Kto chce investovat moze, urcite nieco zarobi, ale budu do toho vchadzat iba ludia, ktori MLM robia. A im to nevysvetlis, ani ako idiotom ktori verili Enronu
0 0
juliettmm juliettmm

juliettmm je offline (nepripojený) juliettmm

no ja som na to upozornila markizu, neozvali sa. nevedela som komu dat info, mala som presne rozpisy aj miest, hotelov, datumov a casov prezentacii, myslela som, ze sa toho niektora z relacii pozrie.... ale nic.
som rada, ze ti ktori budu chciet najst nejake info o Inmarkete aspon takouto formou nieco v googli najdu. ked som hladala ja, nebola tu ziadna reakcia....
0 0
juliettmm juliettmm

juliettmm je offline (nepripojený) juliettmm

to BLINDSIDE nazvat idiota niekoho, kto si fakt riadne preskumal stranky ci nemecke, ci ruske alebo anglicke je podla mna pod uroven. ja som bola prva, ktora tu povedala, ze tie stranky su takmer cele v rustine a za svojim dlhohodinovym skumanim si za tym aj stojim. a vlajocky v rohu mne nie je treba vysvetlovat, nie som debilna a ani IDIOT darmo sa navazas. je pravda, ze je to podvod a tiez je pravda, ze zalezi od ludi, ci im zaplatia takuto blbost.
zaujimave je, ak je to taka perfektna vec, ze chcu peniaze hned po prezentacii a na ruku.
verim, ze sa tu nenavazas do tych, co v tom vidia podvod preto, ze si si sam zakupil tento produkt.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Aj som sa ti uz chcel ospravedlnit, ale nemozem preco pises, ze som si kupil ten produkt ? Keby ano, tak neopisujem ako je nemozne trestne stihat pyramidove systemy... opisal som iba to, ze kto to dotiahol na SK ma uz zarobene. Ale toto nie je ICQ, aby sme si dopisovali. Uz som pisal, ak sa to nedotyka priamo Teba, nechaj to tak. Napisali sme nato kazdy svoj nazor. Pekny zvysok dna
0 0
pildo pildo

pildo je offline (nepripojený) pildo

BLINDSIDE Pozri príspevok
Aj som sa ti uz chcel ospravedlnit, ale nemozem preco pises, ze som si kupil ten produkt ? Keby ano, tak neopisujem ako je nemozne trestne stihat pyramidove systemy... opisal som iba to, ze kto to dotiahol na SK ma uz zarobene. Ale toto nie je ICQ, aby sme si dopisovali. Uz som pisal, ak sa to nedotyka priamo Teba, nechaj to tak. Napisali sme nato kazdy svoj nazor. Pekny zvysok dna
prave pre tento neduh slovakov to tu je take, ake to tu je. nehas kym ta nepali, ale co ked zhori vsetko naokolo???

EDIT:
inak napisal som uz do microsoftu, ze zneuzivaju ich znacku na okradanie ludi, volal som na 158, kde som sa informoval o moznosti, kde sa da nahlasit podobna cinnost na presetrenie a pojdem asi na stanicu ozrejmit policajtom podrobnosti o tejto "spolocnosti".
Naposledy upravil pildo : 30.05.09 at 12:19
0 0
ludo_centrum ludo_centrum

ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

Pôjdem na ich prezentáciu a teším sa na to .

Skôr kým pôjdeš na políciu, tak pozor na hanobenie značky, obchodného alebo mena spoločnosti .
Keď sa mi to bude páčiť a dotyčný zodpovie na moje otázky pravdivo (ak je to binárny systém), tak uvidíme...
Sám som prepracoval taký systém a v tejto téme som celkom dosť doma a nie len ako užívateľ... Pozadie takých systémov je v celku skvele fungujúca záležitosť. Niekedy až zbytočne komplikovaná, ale to záleži od cieľa vedenia.

Je zcestné takto kritizovať a haniť niečo čo ešte ani nezačalo...
Kto má záujem, nech ide. Ak sa ti to nepáči, tak sa radšej venuj veciam, ktoré ťa tešia. Prečo si ubližuješ sám sebe? Nikoho nespasiš takýmto postojom. Ale rob ako chceš. Neviem koľko máš rokov, ale si ako urazený chlapec ktorý nebol prizvaný ako prvý ku koláču a tak kritizuješ (píšem to obrazne).
Preťažený server môže znamenať aj to, že majú toľko veľa roboty . Ale to je jedno.

Teším sa na prezentáciu. Navyše prídu až kumne mi to odprezentovať.
Neskôr napíšem dojmyak bude o čom písať.
0 0
Rencika8 Rencika8

Rencika8 je offline (nepripojený) Rencika8

unitvp Pozri príspevok
INMARKET.
Prosím Vás čo je to za "haluz" ?
Počul niekto o tom niečo?
Má niekto s týmto osobné skúsenosti?
Podľa mojich informácií sa jedná o ďalšiu z nespočetných pyramíd, ktorá sa začína šíriť po slovensku.
Teším sa na Vaše príspevky k tejto téme.
AHOJTE,
Nedajte sa nachytať je to teda riadna blbosť , mne aj mojmu priatelovi prisla do mailu pozvanka že vraj nejaky slušný zarobok a skoro som spadla na zadok ked som sa dozvedela o čo ide.Najskor zacali točiť o nejakej spolupraci na internetovom obchode a potom to prislo... super zarobok len 250 eur treba vloźť a ked ziskam pod seba takych istych "debilkou"tak sa vraj stanem riaditeľkou.
LUDKOVIA PROSÍM NEDAJTE SA NA TO NACHYTAŤ JE TO "HALUZ"
0 0
watchdog watchdog

watchdog je offline (nepripojený) watchdog

Ludia nedajte sa nachytat musime to zastavit spolocnymi silami. Zatial uz na dovercivcoch zarobili cca 300 000 eur. Ak mate niekto mena prednasajucich a organizatorov ako i datumy prednasok a ich miesta podelte sa s nami aby sme boli pripraveni
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

watchdog Pozri príspevok
Ludia nedajte sa nachytat musime to zastavit spolocnymi silami. Zatial uz na dovercivcoch zarobili cca 300 000 eur. Ak mate niekto mena prednasajucich a organizatorov ako i datumy prednasok a ich miesta podelte sa s nami aby sme boli pripraveni
musime sa pripravit planeta opic, star-wars, alien vs predator
nehraj moc sci-fi hry. si na SK, tu to tak zije - aj financne poradenstvo mas na systeme MLM. predpokladam, ze kazdy ma obciansky a som zasady, ze svojpravnosť nadovšetko
0 0
watchdog watchdog

watchdog je offline (nepripojený) watchdog

Zakladny rozdiel medzi MLM a pyramidou je ze v MLM sa predava produkt a v pyramide si kupujes len miesto v nej. Inmarket je rafinovany v tom ze sa umoznuje zaujemcovi rozhodnut ci chce a bude obchodovat v eshope alebo len bude nadhanat ovecky.
0 0
petreme petreme

petreme je offline (nepripojený) petreme

Man
juliettmm Pozri príspevok
Ahojte,
takže ja som mala tú "česť" a zúčastnila som sa prezentácie ohľadom spoločnosti Inmarket, bola prezentovaná ako sesterská spoločnosť Microsoftu a zvláštne je, že ak zastrešuje Microsofte túto spoločnosť nikde o tom nie je na nete žiadna zmienka. Ľudia prezentujúci túto úúúžasnú cestu zárobku sú fakt presvedčiví. kúpiš si produkt, tým sa u nich zaregistruješ, potom zháňaš ďalších ľudí pod seba, z ktorých zarábaš a oni ďalej získavajú ľudí pod seba, z ktorých taktiež zarábaš...... a tak vraj zarobíš ťažké milióny za pár dní, týždňov, mesiacov. aká krásna predstava..... ak je ešte nejaká konkrétna otázka ohľadom toho čo vlastne ponúkali tak ju rada zodpoviem, zatiaľ len toľko veľmi ľahko sa dá nimi oklamať....pa
.................................................. ....................


Já žasnem čo ste to napísala. Buď ste to nepochopila, alebo to nemáte v hlave v poriadku. Já som sa tiež zúčastnil takej prezentácie a už len z premietania z ich prezentácie je možné usúdiť, že je to úplne inak ako to vy prezentujete a nehovorili tam nič také čo by sa nezhodovalo s premietanou prezentáciou.
Pokiaľ chcete skutočne vedieť o tom viac, tak si to v kľude prečítajte napr. na tejto stránke:
inmarket.webnode.cz/o-nas/
a ak zistíte že to je ínáč ako ste to vy verejne prezentovala, tak by ste sa mala na tom istom mieste ospravedlniť a viac nehaniť to čomu nerozumiete.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať