Zavrieť

Porady

stavebne povolenie-je potrebne aj pri rekonštrukcii

ahojte ja sa chcem opytat ako je to so stavebnym povolenim ak chcem rekonštruovat rod.dom ci ho potrebujem alebo nie rekonštrukcia by sa mala tykat vymeny strechy,zateplenia,je potrebne urobit tam komplet ustredne kurenie,vymenit privody vody a na jednej strane domu je potrebne vybit okna,tvar strechy sa nebude menit ani nič pristavovat este podotknem ze som tu novacik a niesom si ista ci som to zaradila do spravnej rubriky tak iba dufam že ano dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elisaj je offline (nepripojený) elisaj

    elisaj
    dakujem pekne za odpoved ešte sa tu neviem dobre orientovat ale velmi dobre ste ma naviedli k teme o rekonštrukciach este raz diky
    pracujem v stavebnej agende Miloš Mičega - CIMOM TN
    elisaj Pozri príspevok
    ahojte ja sa chcem opytat ako je to so stavebnym povolenim ak chcem rekonštruovat rod.dom ci ho potrebujem alebo nie rekonštrukcia by sa mala tykat vymeny strechy,zateplenia,je potrebne urobit tam komplet ustredne kurenie,vymenit privody vody a na jednej strane domu je potrebne vybit okna,tvar strechy sa nebude menit ani nič pristavovat este podotknem ze som tu novacik a niesom si ista ci som to zaradila do spravnej rubriky tak iba dufam že ano dakujem
    Niektoré popísané práce majú charakter bežných udržiavacích prác, pri ktorých sa nevyžaduje ani ohlásenie (§ 139b ods. 15 SZ).
    Niektoré sú na ohlásenie stavebnému úradu (§ 57 SZ)

    Niektoré, výmena strecha - nosných prvkov je na stavebné povolenie (§ 58 SZ).

    Vybúranie okien - neviem presne čo je tým myslené, ale ak sú to nové okná, tak je to taktiež na stavebné povolenie.


    CIMOM

    stavebne povolenie-je potrebne aj pri rekonštrukcii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.