Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Lucia, ved sa opytaj na UPSVAR. Urcite ti povedia, ze ak si PN- tak si PRACENESCHOPNA a to aj cez vychadzky. Tie nie su urcene na pracu.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    alaya1 Pozri príspevok
    Lucia, ved sa opytaj na UPSVAR. Urcite ti povedia, ze ak si PN- tak si PRACENESCHOPNA a to aj cez vychadzky. Tie nie su urcene na pracu.
    ak SP dostane podnet na prešetrenie tvojej PNS a pre UPSVaR si vykážeš , že si poskytovala asistenciu, prídeš o nemocenské.....pritom nie je zakázané dostávať peniaze cez PNS...ale nie za výkon práce......(nejaké doplatky, prémie za predtým vykonanú prácu)

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ale rizikové znamená, že si na PN. Tým pádom ani osobnú asistenciu nemôžeš vykonávať, lebo musíš dodržiavať vychádzky určené lekárom ...

    lucja je offline (nepripojený) lucja

    lucja
    maš pravdu .....juuuuj len človek sa snaži hľadať východiská z ťažšej situácie.....ale ďakujem že si mi pripomenul že sú niektoré veci dôležitejšie ako peniaze

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lucja Pozri príspevok
    a keby som to vykonavala cez vychadzky?
    ...tak poviem , že nie si normálna ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    lucja Pozri príspevok
    a keby som to vykonavala cez vychadzky?
    buchač Pozri príspevok
    ...tak poviem , že nie si normálna ....
    lucja Pozri príspevok
    nie som normálna ,keď potrebujem peniaze ?oooo tak potom ďakujem
    ....Luci ....pozri sa , tak Ti poviem ...že prečo taká reakcia moja ...

    Neviem síce , čo obnáša tá Tvoja osobná asistencia ...môže byť ,že len prechádzky , no môže byť aj to namáhanie sa s danou osobou , ktorú máš v opatere ...

    Ide o to , čo keď náhodou potratíš ( kua , nedajbože ...ani myslieť ..) ....pýtam sa ...." čo potom ????? "...nevyčítala by si si to náhodou ????

    ...povedz mi , kto v dnešnej dobe nepotrebuje peniaze ...???....a je jedno , či je normálny alebo nie ...

    ako to je s vykonavanim osobnej asistencie ked som na rizikovom tehotenstve? dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.