Zavrieť

Porady

Ako zamedziť neustálemu vykrádaniu kolegovej Octavie ?

Kolegovi v priebehu 3 mesiacov tri krát pred panelákom ukradli z Octavie airbag a radio. Ten zlodej si tam chodi ako do samoobsluhy. Policia je bezmocna, servis tiez nic neporadil. Ako by ste to riesili vy ?
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Cyros Pozri príspevok
Kolegovi v priebehu 3 mesiacov tri krát pred panelákom ukradli z Octavie airbag a radio. Ten zlodej si tam chodi ako do samoobsluhy. Policia je bezmocna, servis tiez nic neporadil. Ako by ste to riesili vy ?
Aké má zabezpečovacie zariadenia v aute?

A servis nič neporadil? Mohli mu ponúknuť alarm s SMS notifikáciou.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ja doporučujem zmeniť servis.

Aj odtiaľ môže vietor fúkať, a niekto dávať tipy kde je novonamontovaný airbag napr.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Garažovať auto, jednoznačne ...

a ako hovorí Xanti, neveriť nikomu a dávať auto servisovať hoci aj v zahraničí...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Cyros Pozri príspevok
Kolegovi v priebehu 3 mesiacov tri krát pred panelákom ukradli z Octavie airbag a radio. Ten zlodej si tam chodi ako do samoobsluhy. Policia je bezmocna, servis tiez nic neporadil. Ako by ste to riesili vy ?
V dnešnej dobe kradnuť z auta rádio ????

ked sa dá kupiť autorádio za smiešnú cenu už od 25 € ???

A väčšina autorádií pasuje len do konkretnej značky a modelu auta

Asi to robí niekto z pasie...
0 0
Robert Pekar Robert Pekar

Robert Pekar je offline (nepripojený) Robert Pekar

Obyčajný človek s obyčajnými problémami...alebo aj neobyčajnými :)) ...viac
jednoznačne zmeniť servis...toto je čistá dohoda...
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Kolega tam má práveže zabudované veľkoplošné dotykové rádio za 700 Eur. Prvýkrát mu ukradli len airbag, posledné dve vykrádačky už boli airbag+rádio.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Cyros Pozri príspevok
Kolegovi v priebehu 3 mesiacov tri krát pred panelákom ukradli z Octavie airbag a radio. Ten zlodej si tam chodi ako do samoobsluhy. Policia je bezmocna, servis tiez nic neporadil. Ako by ste to riesili vy ?
Ja by som nechal auto bez airbagu /a ani zaslepku by som tam nedal/ a tiež bez rádia...

Kedysi mi vykradali benzin zo žiguláka.... Myslite si,že som zakaždým kupoval nové víčko na nadrž ?

Dal som tam vrchnák z horčice a bolo .....

A v nádrži len 3 litre benzinu na dojazd....
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Servis neporadil vôbec nič. Auto bolo otvorené úplne bez poškodenia. Vraj môže byť rád, že to bol fachman a nepoškodil dvere, zámky. Asi to vraj robí nejakou planžetou. Alarm na aute nemal.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ved Ti píšem tip na vykradnutie auta kolegu môže kludne pochádzať zo servisu, kde si to chodí dávať montovať. Myslíš že také veci sa nestávajú?
Treba zmeniť servis, ísť do iného okresu a potom čakať.
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Nuž je to služobné auto. Je poistené, takže firmu to stálo zakaždým cca 1700 Eur ako spoluúčasť. Ak by to bolo súkromné auto bolelo by to o to viac, takto je to hlavne hra o nervy, vybavovanie posiťovne, lietanie po servisoch..... a obava, že Octavie ako auta u nas vo firme skončili. Pred pol rokom inemu kolegovi ukradli celu Octaviu....
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Niekto to riešil tak, že do dosky nabil klince položil ju na sedačku a prikryl dečkou. fungovalo to tak, že zlodej si sadol na sedačku, bolesť ho vyhodila hlavou sa tresol o strechu a znova padol na klince. vraj odvtedy mal pokoj.
1 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Cyros Pozri príspevok
Servis neporadil vôbec nič. Auto bolo otvorené úplne bez poškodenia. Vraj môže byť rád, že to bol fachman a nepoškodil dvere, zámky. Asi to vraj robí nejakou planžetou. Alarm na aute nemal.
A má kolega u seba všetky kĺúče? Rezervný je vo firme?
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Pred časom nám montovali do áut GPS systém. Prebiehalo to tak, že sme firme, ktorá to robila odovzdali autá, kľúče.....presne vedia kedy a kde sa auto nachádza. Už rozmýšľame nad kadečím a toto je tiež jedna z verzii.
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Rezervný kľúč má doma.
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

Uvažujeme ako to auto zabezpečiť niečím ďalším ako je zámok. Páka cez volant, znehodnotenie airbagu, rádia farbou....
0 0
Cyros Cyros

Cyros je offline (nepripojený) Cyros

To s klincami sa mi páči, hlavne keď kolega ráno na to pozabudne, tak tu určite dopíše nejaké pekné poďakovanie za radu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Cyros Pozri príspevok
Kolegovi v priebehu 3 mesiacov tri krát pred panelákom ukradli z Octavie airbag a radio. Ten zlodej si tam chodi ako do samoobsluhy. Policia je bezmocna, servis tiez nic neporadil. Ako by ste to riesili vy ?
Nuž je to služobné auto
Cyros Pozri príspevok
To s klincami sa mi páči, hlavne keď kolega ráno na to pozabudne, tak tu určite dopíše nejaké pekné poďakovanie za radu

...kolega hore , kolega dole .......ON nemá vlastný ( služobný PC ) ???...
...že Ty si jeho hovorca ????
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Niekoľko nápadov:
- aby neukradli celé auto, dať si niekde urobiť tajný spínač, bez stlačenia ktorého by ste nenaštartovali - prerušiť kontakt štartérom a baterkou alebo tak nejak
- parkovať auto tam, aby naňho videla kamera s detektorom pohybu a tak by ste si mohli zlodeja nafilmovať
- "dať na dvere bzučiak" - keď sa otvoria a do pár sekúnd ho nevypnete, začne auto bzučať
- "dať na dvere mobil" - po otvorení dverí by vám začal doma zvoniť mobil
- odmontovateľný volant ako mal Mr. Bean alebo piloti F1
- dať na sedadlo nejakým spôsobom paralyzér
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Cyros Pozri príspevok
Servis neporadil vôbec nič. Auto bolo otvorené úplne bez poškodenia. Vraj môže byť rád, že to bol fachman a nepoškodil dvere, zámky. Asi to vraj robí nejakou planžetou. Alarm na aute nemal.
Toto isté aj mne policajti povedali- minulý vykradnutá nová octafka, ukradnuté zadné plato aj s reprákmi( domontovanými) a pekná čistá práca- žiadne vytrhávačky , nič, pekne odpojené- kábliky tam visia doteraz a autorádio neukradli aj ked som ja blbec tam nechal aj panel predný-panel vybratý a položený na sedadle a policajti tiež vraveli, že sa možem tešiť, že auto pekne nenásilne otvorené, žiadne rozbíjačky, páčenie-nič...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No prosím Vás,
šak auto ( nie každé ) sa dá bez páčenia otvoriť aj obyčajnou šnúrkou od topánok. Takže prečo by sa zlodeji namáhali niečo vylamovať heh.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať