Zavrieť

Porady

Welcome to Kylo

veľmi dobrý prehliadač pre tých, ktorí majú tv s uhlopriečkou viac ako 37", pripojený v domácej sieti a nebaví ich prehliadanie webu cez tv s ie, ff, chrome alebo operou.

s prehliadačom kylo je to oveľa pohodlnejšie.

viac tu: http://pcworld.cz/downloads/freeware...televizi-44122
alebo tu: http://kylo.tv/
Naposledy upravil srska : 16.04.12 at 01:49
kylo01.jpg  
kylo02.jpg  
kylo03.jpg  
kylo04.jpg  
kylo05.jpg  

1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Keďže nie som na toto odborník, chcem sa spýtať, keď mám prepojený PC s TV načo mi tam bude ten prehliadač, keď TV mám iba ako monitor? Alebo ho treba stiahnuť do TV? Ani neviem či to ide a tam je predinštalovaný nejaký.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mám dojem, že sa to v PC nainštaluje!
    Verze: 1.0.1
    Typ: webový prohlížeč
    Systém: Windows XP / Vista / 7

    Velikost: 16,4 MB

    Licence: Freeware
    Cena: Zdarma
    Čeština: Ne
    Telka predsa nemá v sebe OS Windows XP/Vista/7

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    misoft Pozri príspevok
    Mám dojem, že sa to v PC nainštaluje!

    Telka predsa nemá v sebe OS Windows XP/Vista/7
    Rozumiem, ale TV má nejaký servisný mód do ktorého keď sa dostaneš, tak sa tam údajne dajú robiť kadejaké veci /aj po...ť telku /
    Ja v mojom Samsungu mám všelijaké veci a prehliadač tiež, lenže ten sa tak blbo obsluhuje, že som ho použil asi dva krát, aj to iba na skúšku.
    Preto mi sa zdá divné načo by som mal inštalovať do PC ďalší browser, keď cez myš a klávesnicu ho hravo ovládam a TV je iba monitor. Ak by to išlo prepojiť na prehliadač v telke a tak ho obsluhovať to by bola iná káva. Zdá sa mi, že som niekde čítal o akejsi TV myši, čo by podstatne zľahčilo prácu s aplikáciami a surfovaním. Keďže nemám zapojený PC na TV je to iba môj názor.
    Ale ak by bol v telke ten Kylo, myslím si, že by bol lepší ako ten čo tam je, už aj preto, že má qwerty klávesnicu.
    misoft Neviem, ale telky asi majú nejakú tu variantu Androidu, alebo niečo na ten spôsob.
    misoft Také roztomilé infrared ukazovátko pre LG.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Tak to je super, to môj Samsung nemá. Ja to môžem ovládať iba na DO pomocou šipiek a ako ten kurzor chodí to je hrúúúúúza.
    Trafiť sa na miesto chce kus trpezlivosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.