Zavrieť

Porady

pokozka

zdravim ludia mam 15 rokov a mam problem s pokozkou. lica mam cele cervene a niesu to ziadne popraskane cievky ale normalne cervene.. a je to stale vkuse vzdy ich take mam.. uz asi od tych 12 rokoch.. neviete nieco nejake lieky na pokozku alebo ja nwm co sa s tym da robit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    U lekárky si bola? Používaš v tomto období krém na tvár?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Na čo sú ti lieky, keď píšeš, že inak máš pokožku zdravú?
    Ak je to tvoja prirodzená farba pokožky,asi s tým nenarobíš nič...
    Snáď prekryť nejakým mejkapom, al. púdrom

    piggos je offline (nepripojený) piggos

    som kto som,..človek čo má rád humor ...viac piggos
    možno to je hormónmi hm? veď 15 rokov? to ešte telo prechádza určitými zmenami... časom to možno prejde...

    asus1 je offline (nepripojený) asus1

    asus1
    nie u kozneho som este zatial nebol ale mam ju asi zdravu.. a este nieco asi tak kazdy druhy den ked som v skole tak od tej 3 vyucovacej hodiny sa citim uplne rozpaleny lica mi priam horia. nie nepouzivam ziadne krem.. iba obycajny krem ked mam suchu pokozku

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    asus1 Pozri príspevok
    nie u kozneho som este zatial nebol ale mam ju asi zdravu.. a este nieco asi tak kazdy druhy den ked som v skole tak od tej 3 vyucovacej hodiny sa citim uplne rozpaleny lica mi priam horia. nie nepouzivam ziadne krem.. iba obycajny krem ked mam suchu pokozku
    Ja by som sa išla poradiť dermatologičke a tvár si natierala krémom pravidelne.....Môže to byť spôsobené pubertou,alebo to môže byť kožná choroba.Lepšie prv ako neskoro....

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    navštív kožného lekára.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.